Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 15.12.2019, 05:43
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Блог
Меню сайту
Категорії розділу
Методи вивчення англійської мови [8]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » 2013 » Листопад » 28 » Вивчення іноземної мови з точки зору вікової психології
Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
22:38
Вивчення іноземної мови з точки зору вікової психології

Методичні принципи оволодіння іноземними мовами, не можуть не ґрунтуватися на дослідженнях в області вікової психології . 

Проаналізувавши існуючі в нашому суспільстві на сьогоднішній день уявлення про те, в якому віці слід починати займатися іноземними мовами і в якому віці цим займатися марно, у більшості випадках, на жаль, слід констатувати, що ці уявлення досить викривлені і не мають відношення до істинного стану справ. 

Дивно, що дорослі самодостатні люди виявляються абсолютно безпорадними в розумінні даного процесу. 

У результаті доходить до крайнощів: або дітей починають вчити англійській мові починаючи з 2-річного віку, або, нарікаючи на погану пам'ять, відмовляються від цієї ідеї, ледь закінчивши вищий навчальний заклад. 

І один, і другий з наведених прикладів здаються гіперболізованими, однак вони повністю відображають ситуацію початку XXI століття в сучасному суспільстві, коли мода диктує дії, які суперечать здоровому глузду, а природна потреба оволодіння іноземною мовою в зрілому віці здається нездійсненною.

Практика показує, що іноземною мовою з однаковим успіхом можна оволодіти і в 20, і в 40, і в 60 років. 

Щодо нижньої вікової межі, то її слід дуже чітко позначити, оскільки вона пов'язана з психологічними та психофізіологічними змінами, що відбуваються в організмі і поведінці дітей з моменту народження, в тому числі з розвитком свідомості, мови, дозріванням розумових структур. Тому, перш ніж відповісти на поставлене запитання, розглянемо загальні закономірності і динаміку розвитку зазначених структур у дитини на різних відрізках онтогенезу.

Прикріплення:
Категорія: Методи вивчення англійської мови | Переглядів: 1329 | Додав: SanSeich | Теги: | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz