Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Субота, 04.07.2020, 13:25
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Блог
Меню сайту
Категорії розділу
Методи вивчення англійської мови [8]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » 2013 » Жовтень » 14 » Вивчення англійської мови залишається проблемою
Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
19:44
Вивчення англійської мови залишається проблемою

Оволодіння іноземними мовами представляє собою глибинний процес, що охоплює кілька областей життєдіяльності людини – фізіологію, психологію і психіку, торкаючись при цьому область взаємодії свідомості і несвідомого. Цей складний психофізіологічний процес можна уподібнити, за словами В. фон Гумбольдта, «завоюванню нової позиції в колишньому баченні світу», оскільки вивчення іноземних мов нерозривно пов'язане з освоєнням цілої палітри уявлень і понять, властивих певній частині людства.

У ході навчання осягаються особливості колективного розуму нації, здобуваються навички вираження думок і почуттів засобами іншомовного коду; вивчення будови мови від елемента до елементу дає можливість чітко і коректно формувати і формулювати думки і висловлювати емоційні стани. Являючись інтелектуальною діяльністю, спілкування іноземною мовою розширює горизонти, дозволяє сприймати звичні взаємозв'язки з іншою, часто протилежною точкою зору, допомагає глибше пізнати світ і самого себе. Все це вносить неоціненний внесок у розвиток особистості, інтелектуально і емоційно збагачує людину, забезпечує професійне зростання і свободу комунікації.

Немає необхідності зупинятися на численних перевагах володіння іноземними мовами. Вони цілком очевидні в контексті нового часу. Проте ні новітні інформаційні теорії, ні захоплення програмуванням та ідеями створення штучного інтелекту не роблять практичне освоєння іноземних мов більш простим і доступним. Оволодіння іноземною мовою і донині залишається проблемою: новітні досягнення науки і величезні зусилля, зроблені вченими в кінці XIX і в XX столітті в галузі лінгвістики, психології, фізіології та психіатрії, а також у новітніх  суміжних областях - психолінгвістиці і лінгводидактиці, як правило, не знаходять застосування на практиці.


Прикріплення:
Категорія: Методи вивчення англійської мови | Переглядів: 1116 | Додав: alextivita | Теги: вивчити англійську мову онлайн, вивчити англійську онлайн, вивчити англійську самостійно, вивчити англійську самостійно он, як вивчити англійську мову | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz