Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
П`ятниця, 24.03.2023, 13:05
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Наша команда
Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Наша команда

На перших двох етапах (протягом 3-х місяців) до викладання принципово не залучаються професійні лінгвісти. Викладачі з лінгвістичною освітою залучаються до навчального процесу на етапі набору лексики (ІІІ етап). 

Обґрунтування даного підходу:

Кожний з професійних філологів витратили на вивчення англійської мови не менше 15 років (школа + університет). Відповідно, методики, якими вони користуються, теж розраховані на такі терміни.

Візуальний підхід є нашою авторською розробкою і на даний момент "перебудувати" мислення лінгвістів не є можливим. Наприклад, на тренінгу "Візуальне моделювання часових форм англійського дієслова" не використовуються назви часових форм. Детальніше>>

Ми не ставимо за мету підготовку для здачі ЗНО або інших тестів. Якщо вчитися здавати тести - то навчишся здавати тести. Наша мета - навички комунікації. Професійні лінгвісти, займаючись репетиторством, добре справляються саме з підготовкою до здачі тестів. Це не відповідає нашим цілям.

Наша мета - надати сучасні інструменти, які дозволять самостійно вдосконалювати ті перші навички комунікації, які отримають студенти під час навчання на наших курсах.

Познайомимось ближче.

Ірина Опеченик - керівник україномовного відділення проекту "Філолінгвія".

Маю досвід викладання англійської мови в режимі занять онлайн по Скайпу. На власному досвіді переконалася в ефективності тих підходів, які пропонуються. 

Вільно спілкуюсь з іноземцями англійською. Неодноразово виступала у ролі перекладача.

Переконана, що англійську мову можна вивчити самостійно. В мене це вийшло. Я володію інструментами, які дозволять досягти цього і вам. 

Я проти курсів англійської мови, яких достатньо в будь-якому населеному пункті, починаючи з районного центру. Практика показує, що "ходіння" на подібні курси не є ефективним. Головну причину цього я вбачаю в тому, що більшість курсів "заточені" під класичну методику.

Докладніше >>Віталій Діброва - інженер, винахідник. Розробив Візуальну модель часових форм англійського дієслова. Засновник та керівник проекту "Філолінгвія". 

Дослідив десятки різноманітних підходів до вивчення іноземних мов. Тетяна Яковчук - професійний лінгвіст. Англійську мову вивчила самостійно (в школі вивчала німецьку). В 28 років вступила до Вінницького університету на факультет іноземних мов. Працюю в загальноосвітній школі. Впроваджую методику візуального моделювання у навчальному процесі. 

Виступаю на наукових конференціях. Приступила до написання кандидатської дисертації на тему Візуального моделювання.
Олександр Шевчук - педагог, технічний директор. Розробник тренінгу "Візуальне моделювання часових форм англійського дієслова". Провів сотні тренінгів по Скайпу та в режимі вебінарів. Спеціаліст по створенню освітніх ресурсів.

Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz