Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 11.08.2020, 13:46
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Методика навчання
Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

В основу пропонованої нами методики МОДЕЛЮВАННЯ закладені 5 дій та 7 принципів, які дозволяють прискорити вивчення англійської мови, не перебуваючи в середовищі самої мови. Моделювання використовується на усіх етапах навчання та при роботі над усіма основними аспектами мови: фонетикою, граматикою, лексикою.
Саме моделювання дозволяє оволодіти іноземною мовою протягом 9-12 місяців. Цей термін здається неможливим, але якщо притримуватись певних принципів, то результат гарантований. Підтвердженням цьому є поліглоти, тобто люди, які володіють декількома мовами (до прикладу, швед Ерік Гуннемарк). Поліглотам вдається розпочати повноцінне спілкування на новій для себе мові приблизно через 4 місяці від початку занять.
Опишемо ці дії та принципи.
5 дій:
1) зосередитись на мовному матеріалі, який відповідає вашим поглядам на життя (захоплення, професія, хобі, інтерес тощо)
2) використовувати нову мову як інструмент комунікації з першого ж дня вивчення (навіть якщо для цього потрібно буде задіяти мову жестів і т.д.)
3) застосовувати інструменти,  які дозволяють несвідомо засвоювати нову мову
4) мова - це не знання, а певний фізичний навик. Великі знання у мові заважають.
5) для вивчення мови потрібно створити позитивний психологічний клімат. Ні у якому разі не можна вчити мову "через силу".
7 принципів:
1) слухайте носіїв мови (але по-особливому);
2) споглядайте носіїв мови (це  містить у собі потужний потенціал);
3) знаючи хоча б по 10 дієслів, іменників та прикметників - уже говоримо (але не просто повторюємо, а продукуємо власні фрази на базі цих слів);
4) для повноцінного спілкування достатньо 3000 слів (це - 98 % мови) і в цих межах потрібно зосередитися;
5) для організації роботи потрібна людина (тренер, коуч, напарник), яка буде супроводжувати вас під час навчального процесу (самостійне вивчення мови неприродне за своєю суттю);
6) неможливо вивчити англійську мову безкоштовно (усе має свою ціну);
7) кожна виконувана вправа повинна бути направлена на моделювання (мова повинна описувати реальні відчуття, кожне слово потрібно пов'язувати з образом).


Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz