Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
П`ятниця, 24.03.2023, 13:33
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Відгуки
Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Вероніка, мама Андріани

Моя дочка, Адріана, навчається зараз в 4 класі. З Іриною ми почали займатись в квітні минулого року, тобто це було майже завершення 3 класу. Проблему з англійською мовою у моєї дочки я помітила одразу, хоча не хочеться вдаватись в подробиці про причини. Ми живемо за кілька кілометрів від Чернівців, тому можливості возити дочку в місто до репетитора ми не мали.

А потім я дізналась, що Ірина займається з дітьми та з дорослими по скайпу. Це мене дуже зацікавило, оскільки це для нас було дуже зручно. Коли Ірина розпочала заняття, Адріана навіть не вміла читати. А зараз пройшло менше року і ми дуже задоволені результатом. Ірина розробила власну методику і вдало її використовує. Адріана пише, читає, розповідає про себе, переказує тексти, розказує вірші і т.д. Ми будемо продовжувати вчитися в Ірини. Ми дуже вдячні Ірині за її працю. 

Ольга, мама Дарії.

З Іриною я познайомилась випадково і вже особисто від неї дізналась про курси англійської мови. Моя дочка Даша, навчається в гімназії в класі з поглибленим вивченням англійської мови, але незважаючи на це, нас все одно переслідувала проблема з граматикою англійської мови. Від Ірини я дізналась про методику "Візуального моделювання" і вирішила, нехай і моя дочка спробує її. На той момент Даша навчалась в 7 класі. Також мене влаштувала і цінова політика, яка була для мене прийнятною. Наші заняття також проходять по скайпу, оскільки ми живемо в різних областях. Приблизно через місяць, проблема граматики почала зникати. Ми дуже зраділи і зрозуміли що дана методика дієва.

Потім ми вирішили продовжити навчання, і Даша почала займатись лексикою. Зараз Даша навчається у 8 класі, рівень її англійської став значно вищий і це в свою чергу повпливало на покращення оцінок у школі. Даші також дуже подобаються уроки з Іриною, особливо те, що вони проводяться по скайпу. Це для молоді дуже зручно і цікаво. Тому ми з дочкою висловлюємо подяку за цікаві та новаційні уроки.Наталія Охремчук, Кузнецовськ (Рівненська обл.)

Вже протягом багатьох років я все ПОЧИНАЛА вивчати англійську мову. 

І ось в черговий раз в пошуках уроків онлайн, а мені хотілось саме легко і швидко вивчити англійську мову, потрапила на сторінку "Онлайн-школа англійської мови з Іриною Опеченик". Зацікавив мене, в першу чергу, вислів про методику Візуального моделювання при освоєнні мови. Прочитавши  що таке Візуальне моделювання, я ніяк не могла зрозуміти, як це може бути пов'язано з вивченням англійської мови. 

На сайті пропонували безкоштовний пробний урок, яким я скористалась. Пройшовши пробний тест, який я майже повністю завалила))), я вирішила почати навчання.... Отримала 3 запропоновані уроки граматики... і тут мене "понесло". Виконуючи завдання, я зрозуміла, що просто по декількох рисунках можна зрозуміти будову речень на англійській мові, - я була в захваті, що можу правильно викласти речення у різних часових формах, що пробувала вчити вже не один раз. Я продовжую навчання по цій методиці, скажу, що це досить цікаво, доступно і однозначно неординарний підхід, що ще більше зацікавлює....

Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz