Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Четвер, 06.08.2020, 10:54
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна FAQ по методу "Система Ефективного Самостійного Вивчення Іноземної Мови"
Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

FAQ по методу "Система Ефективного Самостійного Вивчення Іноземної Мови"

Система Ефективного Самостійного Вивчення Англійської МовиДля кого призначений даний метод?

Метод "Система Ефективного Самостійного Вивчення Англійської Мови" призначений для людей, зацікавлених самостійно ефективно і швидко освоїти англійську мову, для тих, хто хоче отримати чітку цілісну систему, яка дозволить через чітко визначений термін (6-9 місяців) оволодіти мовою на рівні, достатньому для повноцінного користування нею.
Метод не призначений для маленьких дітей (там потрібні абсолютно інші методики), проте цілеспрямовані молоді люди середнього і старшого шкільного віку можуть використовувати пропонований метод для ефективного освоєння іноземних мов. 

Щодо верхньої вікової планки, то її просто не існує. Практика доводить, що метод "Система Ефективного Самостійного Вивчення Англійської Мови" найбільше підходить для тих, хто вивчав мову на протязі довго періоду за класичною методикою (школа, ВУЗ і т.д.), але освоїти на рівні, достатньому для користування нею, так і не зумів.

Система Ефективного Самостійного Вивчення Англійської Мови Як швидко вивчити англійську мову?

Тут головне розуміти, що стоїть за словами "швидко" і "вивчити".

За класичною методикою пропонується англійську мову вивчати протягом 10-15 років (10 років в школі та 5 років інязу або курсів). Ми пропонуємо термін 9-12 місяців, щоб досягнути рівня, достатнього для спілкування,  а надалі удосконалювати навички самостійно, використовуючи мову для життя. Якщо порівняти вище вказані терміни, то у нас "швидко". :)

Щодо "вивчити", то у зрілому віці досягнути рівня носія мови (а саме це мається на увазі) неможливо. Можливо досягнути певного рівня, який дозволить спілкуватися, подорожувати, використовувати мову для професійного та особистісного зростання. І не відчувати себе телепнем. :)

Система Ефективного Самостійного Вивчення Англійської Мови Як вивчити англійську мову за 1 годину?

 
Безглузде, але досить поширене питання. Відповідь така: за 1 годину вивчити мову можна, але якщо займатися щодня по 1 годині протягом 9-12 місяців (саме такий режим роботи ми і пропонуємо).

Система Ефективного Самостійного Вивчення Англійської МовиЗ чого розпочати вчити англійську мову?

Вивчати англійську мову пропонується з усвідомлення того, що мова - це не наука, а навик, так само як уміння їздити на велосипеді.

Система Ефективного Самостійного Вивчення Англійської МовиЧи потрібно вчити граматику?

На початковому етапі може здатися, що граматику вчити взагалі непотрібно. Такий підхід, до речі, пропонується при комунікативному підході. Тут приводиться начебто "залізний" аргумент, що діти уже в 3-річному віці правильно використовують часи дієслова, не знаючи жодного правила. 

Але дорослим (після 11 років) пройти "шлях дитини" неможливо. І якщо на початковому етапі граматику можна ще якось "обминути", то по мірі просування стане зрозумілим, що без розуміння граматики (тобто правил побудови англійського речення) користуватися англійською мовою неможливо.

Шлях "книжної граматики" теж не є оптимальним. Тут класичний підхід грішить явним "перебором": вивчення мови замінюється вивченням граматичних правил та розв'язування різноманітних вправ. 

Ми тут маємо особливу пропозицію: розроблений авторський метод "Візуальне Моделювання Системи Часів Англійського Дієслова" дозволяє освоїти основні граматичні конструкції англійської мови за 12 годин без знання нудних правил. Даний метод показує свою дієвість на протязі 4 років. Спробуйте освоїти граматику за допомогою Візуального підходу.  

Система Ефективного Самостійного Вивчення Англійської МовиЩо вирізняє метод "Система Ефективного Самостійного Вивчення Англійської Мови" з по між інших сучасних методик та підходів до освоєння іноземних мов?

Таких відмінносте декілька. Ось вони:

nullКурс покроковий і структурований – ми для Вас забезпечимо повний супровід на шляху освоєння англіської мови.

Ви отримаєте найсучасніші інструменти для роботи, що дозволить заповнити процесом оволодіння англійською увесь вільний час.

nullУсі методики та курси освоєння граматики відкладають "на потім" в розрухунку на те, що за час наполегливих занять якимось чином "граматика сама собою прийде". Але коли цього не відбувається, то пропонуються все ті ж занудні граматичні правила, які з часом стають перешкодою для спілкування іноземною мовою.
Наша методика замість цих правил пропонує ясну і зрозумілу Візуальну Модель, яка дозволяє без усяких термінів і правил розуміти, як мислять англомовні, і правильно складати речення англійською мовою.

nullМетод  "Система Ефективного Самостійного Вивчення Англійської Мови" можна застосовувати до вивчення будь-якої іншої іноземної мови. Пройшовши по цьому методу курс англійської, Ви зможете застосувати дану методику для освоєння будь-якої іншої іноземної мови.

nullМи не пропонуємо одразу проплатити увесь курс навчання. Кожний етап має свою конкретну вартість. Ціни на матеріали досить помірні.

nullМи не даємо нереальних обіцянок. Ви зможете оволодіти іноземною мовою лише у випадку слідування чітким інструкціям, а це вимагає певних зусиль, часових затрат і цілеспрямованості з Вашої сторони.

nullМи називаємо конкретні строки, через який Вам уже не потрібно "вчити" мову, а потрібно починати нею користуватися. Через 6-9 місяців ми виведемо Вас на рівень, достатній для користування мовою. 

nullУ ході занять Ви можете у будь-який момент проконсультуватися з будь-якого питання і Вам не доведеться довго чекати відповіді.

Система Ефективного Самостійного Вивчення Англійської МовиВы пропонуєте систематично займатися на протязі 6-9 місяців. Інші курси обіцяють взагалі без зусиль і освоєння фонетики і граматики вивчити відразу декілька мов, причому за лічені тижні або навіть дні. 

 

Вірити або не вірити в подібні несинітниці – це справа кожної конкретної людини, проте ми стверджуємо абсолютно точно – освоєння мов вимагає часу і зусиль, і деколи чималих.
Якщо Ви повірите в чергову подібну казку, і заплатите за неї чималі гроші, результат цілком передбачуваний: в кінці кінців ці красиві ілюзії розвіються в прах. 
Досить розмірковувати. Приступайте до реальних дій! За допомогою наших підходів ви ГАРАНТОВАНО вийдете на рівень спілкування на англійській мові. 
 


 Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz