Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 15.12.2019, 13:39
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Класифікація методів [6]
Комунітативний метод [9]
Емоціонально-смисловий метод [1]
Фундаментальний метод [2]
Візуальні методи [1]
Свідомо-практичний метод [3]
Граматико-переводний метод [1]
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методи вивчення англійської мови » Емоціонально-смисловий метод

Емоційно-смисловий метод


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Емоційно-смисловий метод
Емоційно-смисловий метод, як правило, використовується в авторських школах і в якійсь мірі є відгалуженням від комунікаційного. Тут за популярністю немає рівних Ігорю Шехтеру ("Система-3") і Галині Китайгородської ("Школа Китайгородської"). На початковому етапі створення своїх систем, вони використовували напрацювання болгарського психіатра Лозанова.

У школі, яка працює за методом Шехтера, учні вибирають собі друге ім'я, звичне для носія мови, що вивчається, придумують собі біографію і т.д. Уроки представляють собою діалоги між учнями,які на час занять стали "носіями" мови. А граматику вивчають між трьома ступенями навчання (звідси і назва "Система-3").

В "Школі Китайгородської" також велика частина часу йде на розвиток розмовної мови, втім, граматиці теж приділяється значна увага. Але головне - урок перетворюється на якусь театральну виставу. При цьому весь процес навчання заснований на принципі колективної взаємодії. Мова вивчається з допомогою моделювання образів реального життя.

Втім, крім різних методів, є ще одне питання при виборі способу навчання - вчити мову в групі або індивідуально. Практика показує, що розмовну мову набагато простіше відпрацьовувати в групі. Причому багато викладачів впевнені, що маленька група - теж проблема. В освітньому центрі "Лінгва.ру" впевнені, що для шкіл з комунікативною спрямованістю ідеальний склад групи - 8-12 чоловік. Для традиційного методу підходять невеликі групи - тільки тоді викладач зможе не тільки проконтролювати кожного студента, а й пояснити новий матеріал.

Школи, в яких активно використовуються ролеві ігри, працюють тільки для групового вивчення матеріалу. Але більшість інших мовних центрів мають як групове, так і індивідуальне навчання. Часто програма будується відповідно до запитів учня. При цьому після проходження курсів слухач, який займався за індивідуальною програмою, може отримати сертифікат встановленого зразка - той, що отримують після занять в групах.


Категорія: Емоціонально-смисловий метод | Додав: tv-star (15.07.2011)

Переглядів: 1304 | Коментарі: 1 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 1

0
1 Karsen  
Sharp tikhnnig! Thanks for the answer.Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz