Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 15.12.2019, 05:46
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Класифікація методів [6]
Комунітативний метод [9]
Емоціонально-смисловий метод [1]
Фундаментальний метод [2]
Візуальні методи [1]
Свідомо-практичний метод [3]
Граматико-переводний метод [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методи вивчення англійської мови » Фундаментальний метод

Фундаментальний метод вивчення англійської мови


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

англійська безкоштовно, англійська граматика, як вивчити англійську мовуСама назва цього методу говорить про те, що найбільш повного, правдоподібного, ефективного методу взагалі не може бути, крім нього, звичайно.

Тут відразу ж натрапляємо на парадокс всієї науки, напевно. Якщо взяти будь-яку галузь знань (крім мов), то фундаментальний метод - це серце, головний орган в організмі наукової діяльності.

 У сфері вивчення іноземних мов , цей метод в наші дні піддається самій серйозній критиці.

Головна причина полягає в факторі часу. Якщо наука може розвиватися роками, десятиліттями, століттями і сьогоднішнє покоління не може чітко і однозначно висловитися з приводу того, що буде унікальним предметом майбутнього, та й не всі вірять в усі фантастичні задуми, то в іноземній мові кордону максимально чітко змальовані розмовними можливостями людини, а, так як людський вік не такий довгий, як науковий, то, відповідно, - час - гроші.

Так от, як не крути, але в школах і в інститутах фундаментальним методом не нехтують.

Так, він витісняється, витісняється масово. Але, навіть у наш час, коли підручники західного зразка щільно засіли в наших руках, тільки й чути дискусії, де зустрічаються лобами два напрями: одні захищають фундаментальний метод, інші - спростовують.На нашу думку: праві всі. У кожної людини свої потреби. Головна причина любові до західних підручників полягає в тому, що всі ми з вами вчилися по похмурих книжках зовсім не схожих на ці барвисті, емоційні, де кожна сторінка рясніє своєю оригінальністю і неповторністю. Але, якщо ми готуємося до іспиту, нам потрібно переглянути граматику, то, в даному випадку ми, потягнули б руку до Бонк. Чому? Там немає ніяких відволікаючих чинників, написано чітко, зрозуміло, коротко, все що треба, українською мовою. Ось він, улюблений підручник, який завоював не просто так величезну популярність і заснований саме на фундаментальному методі!

У чому ж вся сіль фундаментального методу?

А в тому, що він має на увазі, що іноземна мова це не засіб спілкування, а наука. Ось тут  і зарита головна проблема між тими хто  вивчає іноземну мову - одні вчать, щоб просто розмовляти з іноземцями, інші вивчають її, як будь-яку іншу наукову дисципліну.

Вивчаючи мову з допомогою фундаментального методу, ми вчимося розуміти носія мови не по завченим словам і конструкціям, а по ходу його думки.

Для цього необхідні знання і розуміння таких елементів мови, як фонетика, морфологія, синтаксис, граматика і т.д. Зверніть увагу, що фундаментальний метод, на відміну від короткострокових курсів, не задовільняється відповіддю «так треба» на питання «чому?». У його завданні - розуміння принципів виникнення та існування слів, конструкцій і мови в цілому. Фундаментальний метод - це не стільки вивчення окремих слів, скільки розуміння системи мови в цілому. Потрібно вам це? Тоді вчіть. У будь-якому випадку вибір за вами.

Категорія: Фундаментальний метод | Додав: tv-star (21.06.2011)

Переглядів: 699 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz