Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Середа, 29.09.2021, 00:46
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Класифікація методів [6]
Комунітативний метод [9]
Емоціонально-смисловий метод [1]
Фундаментальний метод [2]
Візуальні методи [1]
Свідомо-практичний метод [3]
Граматико-переводний метод [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методи вивчення англійської мови » Граматико-переводний метод

Відомі методи, спрямовані на вивчення англійської мови


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

быстрое изучение английскогоПри такій роботі, як вивчення англійської мови, до основних методів можна віднести як прискорений метод, так і звичайний. Також до відомих методів, що входять до навчання англійської мови, можна віднести метод вивчення мови за допомогою його носіїв, а також індивідуальний метод, більш відомий як самоосвіта.

Так в чому ж плюси і мінуси того чи іншого виду навчання, які підводні камені бувають на шляху учнів при використанні різних методик, пов'язаних з такою непростою дисципліною, як вивчення англійської мови?

Не можна не відзначити в цьому зв'язку велике зростання популярності англійської мови як засобу спілкування між людьми різних націй і національностей. Англійська мова вже давно переступила через кордони держав, що використовують її як рідну, і поширилася по всьому світу, приносячи радість вільного спілкування людям. У цьому зв'язку не можна не відзначити розмовну англійську, як дуже сильний об'єднуючий фактор при міжнародному спілкуванні.

Зрозумівши необхідність англійської мови як дуже важливого моменту в спілкуванні, перейдемо до методів її засвоєння.

Прискорені методи навчання англійської мови гарні для першого і поверхневого вивчення мови, і потрібні для того, щоб швидкоруч отримати ази в знаннях англійської мови. Вивчення англійської мови, насправді, процес досить трудомісткий, так що для нормального утворення необхідно навчання англійської мови звичайними, ортодоксальними методами, тим більше в нашій країні давно устоявся мовний інститут, і існують перевірені методи та методики, за якими можна проходити навчання і в даний час. Єдиним недоліком минулої системи освіти - це недостатня увага такої частини англійської мови, як розмовна англійська, важливість якої на сучасному етапі не можна недооцінювати. Що стосується індивідуального методу, який можна застосовувати при вивченні англійської мови, то такий метод існував завжди, але підходить він не всім, тому що вимагає дуже великої сили волі і самодисципліни. Тому навчання англійської мови таким способом не дуже популярне в нашій країні. Отримання знань такого різновиду мови, як розмовна англійська, краще удосконалювати на батьківщині англійської мови, або в країнах, де ця мова вважається державною, так як ніхто більше добре не навчить тонкощам розмовної мови, як носій мови.

Категорія: Граматико-переводний метод | Додав: tv-star (10.07.2011)

Переглядів: 1453 | Коментарі: 2 | Теги: | Рейтинг: 1.0/1

Всього коментарів: 1

0
1 Auth   [Матеріал]
I thought findnig this would be so arduous but it's a breeze!Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz