Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 19.11.2019, 18:14
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Класифікація методів [6]
Комунітативний метод [9]
Емоціонально-смисловий метод [1]
Фундаментальний метод [2]
Візуальні методи [1]
Свідомо-практичний метод [3]
Граматико-переводний метод [1]
Статистика

Онлайн всього: 14
Гостей: 14
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методи вивчення англійської мови » Класифікація методів

Дистанційне навчання, метод викладання, підручники.


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
як вивчити англійську мову, як вивчити англійську самостійноЧасто люди цікавляться, яким методом викладається іноземна мова, за яким підручником, і як взагалі все відбувається.

Звичайно, цікавитися можна, але переважна більшість людей не мають уявлення про те, які існують або існували методи викладання. Більше того, плутають метод викладання і методику. Ну, а якщо не маєш хоч якого-небудь поняття про те, що питаєш, то навіщо цим цікавитися? Хіба що з  ввічливості. Або, може бути, для підтримки розмови. Або взагалі просто так. Або ці люди сподіваються, що викладач відразу ж почне радісно пояснювати, які існують методи, і якими він користується. Так от, шановні добродії, якщо такий викладач і знайдеться, то це незнайка або шахрай.

Справа в тому, що і багато філологів часто погано орієнтуються в цих питаннях. А пояснити швидко й дохідливо людині, яка ніколи не мала справи з іноземними мовами, а граматику рідної мови забула, а може, ніколи й не знала, і спілкується на не надто літературній мові, справа безнадійна. Хоча, звичайно, якщо їй сказати, що методика «хороша», а книги «ще краще», людині стане набагато легше, і вона відразу все зрозуміє.

Власне кажучи, міркувати про методи - заняття безперспективне. Методів є багато, а універсального, природно, немає, і не може бути. А коли люди запитують про них, то, я вважаю, вони сподіваються почути, що застосовується такий метод, за допомогою якого можна без особливих зусиль оволодіти іноземною мовою. Хочу розчарувати: мова подібна океану. Тому оволодіти іноземною, та й рідною мовою, можна тільки в якійсь мірі, але досконало знати мову неможливо. Потім, як би не запевняли різні курси, які давно вже стали комерційними підприємствами, і привабливі назви навчальних книг типу «Іноземна мова одним махом», щоб оволодіти в будь-якій мірі іноземною мовою, потрібна довга, важка і наполеглива праця. Дивує, що ще не з'явилися посібники з медицини «Кардіологічна хірургія за три тижні» тощо.

Звичайно, якщо порівняти, як було з навчанням іноземним мовам 20 років тому, і як зараз йде, то є певний прогрес, особливо в технічних засобах навчання. Не треба зараз просиджувати довгі години в бібліотеці. Можна купити потрібну книгу в магазині, якщо ви, звичайно, знаєте, що саме вам потрібно і чому. Більше того, можна і в книжковий магазин не ходити. У багатьох вдома є персональні комп'ютери, підключені до високошвидкісного Інтернету. А в Інтернеті можна знайти і навчальні посібники, та й зв'язатися через різні комунікатори з тим чи іншим викладачем іноземної мови, і можна не виходячи з дому брати уроки. Причому вони практично нічим не відрізнятимуться від звичайних. Як знаємо,можливий і голосовий зв'язок, а якщо бажаєте, хоча це надмірність, можна підключити веб-камеру, і будете не тільки чути, але й бачити свого наставника. Більше того, викладач може давати вам різні усні і письмові завдання і перевіряти їх. Студентам 2-3 десятиліття тому таке й не снилося. Звичайно, студентів дисциплінує необхідність безпосереднього контакту з учителем. А вдома вони можуть знайти тисячу і одне заняття, які їх будуть відволікати і розважати, замість того, щоб зосереджено займатися. Але в такому разі слід якось самодисциплінуватися, щоб розвиток вашої особистості відповідала розвитку технічного прогресу, чи не так?


Категорія: Класифікація методів | Додав: tv-star (21.06.2011)

Переглядів: 1060 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz