Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 28.01.2020, 10:31
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Класифікація методів [6]
Комунітативний метод [9]
Емоціонально-смисловий метод [1]
Фундаментальний метод [2]
Візуальні методи [1]
Свідомо-практичний метод [3]
Граматико-переводний метод [1]
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методи вивчення англійської мови » Класифікація методів

Проблема класифікації методів вивчення (викладання) іноземних мов.


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

    Навіть провідні фахівці в галузі лінгвістики, мовознавства, викладання іноземних мов відзначають, що ця тема недостатньо досліджена і вивчена.

    Історично так склалося, що різні школи називали свої методи і методи супротивників по-різному, виходячи з власної точки зору і з найрізноманітніших ознак, які обирають на свій смак. Один і той же метод з точки зору представників різних шкіл називався по різному, а зовсім різні методи могли позначатися одним і тим же терміном. Коли кількість методів була невеликою, для ідентифікації достатньо було назвати автора чи типових представників методу, і особливих труднощів не виникало.

    Коли до середини ХХ століття кількість методів перевищила кілька десятків, їх поділ з точки зору різних аспектів - роль рідної мови і перекладу, переважаючого аспекту мови, виду мовної діяльності, каналів надання інформації, психічних процесів, фактора часу, психологічних феноменів, способів організації матеріалів, застосування специфічних допоміжних засобів та інших параметрів, став вносити значну плутанину. Тому всі відомі спроби класифікувати методи вивчення іноземних мов вкрай непослідовні і кардинально відрізняються один від одного, не утворюючи абсолютно ніякої стрункої системи.

   Всі знайдені класифікації методів вивчення іноземних мов будуть опубліковані тут найближчим часом.

   Коли ж наприкінці століття у зв'язку з гострою необхідністю в швидкому навчанні іноземних мов мільйонів охочих виникло безліч шкіл, курсів, викладачів зі своїм підходом, методами та методиками, кількість відомих методів перевищила сотню і розібратися в цьому без створення строгої системи стало зовсім неможливо.

    Тому після публікації відомих класифікацій  спробуємо скласти власну систему, що враховує всі відомі ознаки і параметри і має хоч якусь певну структуру.

Категорія: Класифікація методів | Додав: tv-star (17.06.2011)

Переглядів: 858 | Коментарі: 2 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 1

0
1 Dinaa  
Keep on writing and chguigng away!Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz