Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 19.11.2019, 15:31
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Класифікація методів [6]
Комунітативний метод [9]
Емоціонально-смисловий метод [1]
Фундаментальний метод [2]
Візуальні методи [1]
Свідомо-практичний метод [3]
Граматико-переводний метод [1]
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методи вивчення англійської мови » Класифікація методів

Вивчення англійської: як зробити вибір?


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

Вибираючи форму навчання, багато з нас згадують шкільні роки або досвід друзів, зупиняються на приватних репетиторах. Обгрунтовуємо ми це найчастіше тим, що так нам зможуть більш детально і повно розповісти про те, коли і чому краще використовувати одне, а не інше. Ці «коли», «чому», розкладуть усе по поличках. Загалом, нададуть повний набір знань ... які залишаться тільки в нашій голові. Але чи так це насправді?

Це може прозвучати неправдоподібно, але не вивчити англійську при правильному підході просто неможливо. Не вірите? Адже це насправді так. Інше питання - як навчитися не просто знати, а й використовувати мову на практиці. І тут репетитори не найкращі помічники.

Зверніть увагу, як ведуть себе діти, у яких спілкування відбувається в основному з батьками: вони підходять і шепочуть мамі чи татові на вушко, соромлячись говорити з оточуючими. І все це - на несвідомому рівні. А тепер подумайте: ви виросли, бар'єр у спілкуванні російською мовою, скоріше всього, подолали. Як? Завдяки часу, завдяки практиці - тобто завдяки постійному спілкуванню з оточуючими. Але тут ви вирішуєте вивчити англійську, займаючись з репетитором. І ваш викладач на цій стадії стає для вас і «татом», і «мамою». Якщо вам і вдасться розговоритися з ним, ви так і будете шепотіти йому на вушко в присутності сторонніх ... Чому? Тому що це природно. Тільки практикою ми долаємо невпевненість у власних силах. Крім того, на відміну від дітей, над нами тяжіє постійне, вже усвідомлене відчуття, що ми будемо виглядати «дурнями». Виникає просто і цілком закономірне питання: як з цим боротися?

Насправді, відповідь напрошується сама собою. Все - як у дитинстві. Тільки практика, постійне спілкування англійською з різними людьми допоможе позбавитися від невпевненості і сумнівів. Саме тому один репетитор не зможе зробити й половини того, що могли б зробити 8-10 чоловік, які просто розмовляють з вами, а не навчають вас англійської.

Але можна знайти і компроміс.

Якщо говорити про оптимальний варіант навчання, то це, безумовно, навчання групове. Але - при правильному підході. Ви скажете: «Адже в шкільних класах, університетських групах - ми теж займалися не індивідуально! Але результат залишає бажати кращого ... »Що ж було зроблено не так? Справа в тому, що група в зазначених випадках будувалася зовсім за іншими принципами. Один викладач паралельно навчає безліч студентів, а от загальна результативність при цьому знижується. Група збирається до одного викладача, щоб витрати (грошей, часу) розподілити між кількома людьми, а не для того, щоб об'єднати цих людей для спілкування, попередньо навчивши їх тому, як це робити.

У традиційній групі викладач основну частину часу уроку говорить сам або говорить він і ваші одногрупники. У кожному разі, на звичайному уроці англійської в групі ви частіше мовчите. Йде в основному вхідний потік інформації. Якщо на уроці ви більшу частину часу мовчите - чи зможете ви заговорити після? Не для того ви йдете до репетитора, щоб збільшити свій вихідний потік? Щоб більше практикуватися в мові самому! Найчастіше саме тому. Однак, вище ми вже зазначили мінуси репетиторського навчання: по-перше, хоч ви говорите і більше, ніж на групових заняттях, на вас виливається все той же величезний потік теорії мови (практики все одно не стільки, скільки могло б бути під час однієї зустрічі ), а по-друге - репетитор стає «батьком» і з «чужими» вам спілкуватися все таки складно.

При правильній розстановці акцентів заняття в групі набагато ефективніше. 

Дійте зараз, не відкладаючи в довгий ящик. Поспілкувавшись з професіоналами-практиками, ви зможете зробити правильний вибір, заснований на вашому власному рішенні.

Категорія: Класифікація методів | Додав: tv-star (20.06.2011)

Переглядів: 857 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz