Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Субота, 04.07.2020, 12:54
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Класифікація методів [6]
Комунітативний метод [9]
Емоціонально-смисловий метод [1]
Фундаментальний метод [2]
Візуальні методи [1]
Свідомо-практичний метод [3]
Граматико-переводний метод [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методи вивчення англійської мови » Комунітативний метод

Як швидко навчитися говорити, читати і писати англійською?


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

англійська,як швидко вивчити англійськуНавчитися розмовляти англійською - швидко і правильно підібрати потрібне слово, не забути посміхнутися співрозмовникові (голова повинна бути зайнята не правилами, а спілкуванням), швидко написати лист другу чи партнеру - не так складно, як здається.

Займаючись інтенсивно, вже через рік можна почати розмовляти без запинки. У чому секрет? Справа в тому, що навчання за комунікативною методикою, як правило, вимагає менше часу для досягнення результату і допомагає звикнути до спілкування англійською мовою. Завдяки цьому, зустрівшись з іноземцем, колишні учні відчувають себе не на іспиті, а точно так само, як і на занятті - комфортно і невимушено.

Комунікативна методика - це відмінний спосіб навчання англійської мови - причому як усній, так і письмовій. Так-так, і письмова мова обов'язково розвивається теж. Чому?

Справа в тому, що, виконуючи письмові завдання, учні вдосконалюють письмове спілкування. Але при спробах записати англійські слова і правильно об'єднати їх у пропозиції включається моторна і зорова пам'ять. Моторна пам'ять допомагає запам'ятати, як рухається рука, щоб записати те чи інше слово, зорова пам'ять закріплює образ слова.

На деяких курсах, побудованих на комунікативній методиці, писати не вчать зовсім. Спілкуючись англійською мовою, учні запам'ятовують, як будувати речення, в якій послідовності ставити слова, які інтонації використовувати в різних фразах. А виконуючи письмові завдання - з тими ж словами і пропозиціями, учні запам'ятовують, як пишуться слова, які вони навчилися вимовляти.

Якщо подивитися на цей процес загалом, можна простежити, як виконання тих чи інших завдань впливає на процес засвоєння іноземної мови.

По-перше, спілкування допомагає запам'ятати вимову слів, допомагає навчитися говорити разом, плавно, і відповідно до ситуації. Саме постійна практика допоможе навчитися спілкуватися з начальником і підлеглими, з друзями, знайомими, адміністратором в приймальні і так далі. Тут запам'ятовується, які вислови в якій ситуації використовувати, як з ким привітатися, які відтінки мови доречні в різних ситуаціях.

Крім того, спілкування допомагає навчитися слухати співрозмовника. Тільки в діалозі можна почати розпізнавати слова, які звучать однаково, а зміст мають різний. Тільки в діалозі можна перестати робити елементарні помилки (адже в діалозі завжди є сторона яка оцінює - співрозмовник, перед яким, як правило, не хочеться виглядати неуком, і тому потрібно бути уважним).

Письмові завдання, які є обов'язковою складовою комунікативного курсу, допомагають запам'ятати, як пишуться слова (а так як при написанні багато про себе промовляють слова - то автоматично вдається запам'ятати, як читається слово). Таким чином, при написанні листа працюють декілька механізмів - зорове запам'ятовування слова, моторне запам'ятовування, і запам'ятовування прочитування слова. Взаємодія цих механізмів допомагає потім і при читанні.

Письмові завдання стають хорошою базою для читання текстів англійською - зустрівши слово, яке використовувалося в письмових вправах, учень без зусиль його розпізнає візуально, і може згадати, як воно читається.

Письмові завдання мають і ще один важливий наслідок: учні, які виконують письмові завдання, краще запам'ятовують структуру англійських пропозицій. Чому? Тут теж немає нічого складного - коли людина пише пропозицію, він запам'ятовує і візуально, і моторно, які слова і в якій послідовності складають фразу. Деякі також промовляють про себе написане. Ці процеси стають важливою підмогою усного запам'ятовування структури фраз.

Так що не варто думати, що комунікативна методика - це завжди лише усне спілкування. Основна особливість і перевага комунікативної методики у вивченні англійської - це націленість не на знання правил і дієвідмін, а на придбання навичок спілкування іноземною мовою. При цьому завжди враховується, що спілкування може бути і усним (переговори, презентація, бесіда), і письмовим (листи, послання, есе). І письмові завдання не тільки цінні самі по собі, а й стимулюють усне мовлення, допомагаючи запам'ятати і ще раз відпрацювати те, що було розібрано на занятті.

Розмовна англійська мова - це курс, де учні можуть оволодіти навичками спілкування на загальновживаній англійській мові - мові, якою щодня користуються англійці і британці по всьому світу. 

Категорія: Комунітативний метод | Додав: tv-star (09.08.2011)

Переглядів: 11521 | Коментарі: 1 | Теги: | Рейтинг: 2.0/10

Всього коментарів: 1

0
1 Олег   [Матеріал]
ПривітПошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz