Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 15.12.2019, 05:47
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Класифікація методів [6]
Комунітативний метод [9]
Емоціонально-смисловий метод [1]
Фундаментальний метод [2]
Візуальні методи [1]
Свідомо-практичний метод [3]
Граматико-переводний метод [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методи вивчення англійської мови » Комунітативний метод

Комунікативна лінгвістика.


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Комунікативна лінгвістика зробила великий вплив на методику викладання іноземних мов, звернувши увагу на проблеми ситуативно обумовленого навчання усним видам мовної діяльності, типології текстів і ситуацій, розробки комунікативно орієнтованих вправ, широкого використання рольових ігор.

Одним з ефективних шляхів формування комунікативної компетенції за допомогою активізації навчання є метод рольових і ділових ігор, що дозволяє безпосередньо включити процес навчання іноземної мови в модель майбутньої трудової діяльності студентів. Основні інтереси учнів немовного профілю лежать саме у сфері їх спеціальності, і вони частіше за все розглядають іноземну мову як засіб розширення своїх ділових контактів, професійних умінь у професійно-трудовій сфері.

Досвід роботи показує, що комплекс ділових ігор, включений у процес навчання професійному іншомовного спілкування дозволяє розглядати ділову гру як метод активізації навчання професійної іноземної мови, заснований на поєднанні індивідуальної і групової роботи, причому остання виводиться на перший план.

Якщо зазвичай під час навчання іноземної мови єдиним осередком навчальної комунікації є викладач, то в умовах методу активізації існує безліч динамічно мінливих центрів. Ними по черзі стають всі члени групи, кожен з них, таким чином, не лише активно включається в процес спілкування (людина, що знаходиться в центрі комунікації, є завжди найбільш активним учасником відповідного процесу), але отримує реальну можливість задоволення соціально важливих потреб у престижі, статус , уваги та поваги з боку оточуючих.

Категорія: Комунітативний метод | Додав: tv-star (10.06.2011)

Переглядів: 1731 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz