Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 15.12.2019, 13:41
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Класифікація методів [6]
Комунітативний метод [9]
Емоціонально-смисловий метод [1]
Фундаментальний метод [2]
Візуальні методи [1]
Свідомо-практичний метод [3]
Граматико-переводний метод [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методи вивчення англійської мови » Комунітативний метод

Комунікативна методика


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

Комунікативна методика ставить на меті формування у слухачів смислового сприйняття і розуміння іноземної мови, володіння мовним матеріалом для побудови мовних висловлювань.

Вивчення іноземної мови ускладнюється тим, що ми не перебуваємо в мовному суспільстві, і формування мовних навичок відбувається повільніше, але в процесі навчання нашими викладачами створюються мовні ситуації, що допомагають слухачам почати думати на мові, що вивчається.

Використовуючи прийоми та методи вищевказаної методики, викладачі нашої школи формують у слухачів навички володіння іноземною мовою як засобом ефективного спілкування.

На заняттях йде формування різних навичок, пов'язаних з розвитком навичок читання, говоріння, сприйняття мови на слух, а також листи. Метою наших викладачів є не тільки навчити наших студентів розмовляти англійською, а й думати на цій мові, що важливо для вивчення іноземної мови.

Однією з особливостей комунікативної методики є те, що викладач уникає використання на заняттях української мови, а пояснює незнайому студентам лексику за допомогою невербальних засобів, картиною, вже знайомої студентам лексики. Завдяки цьому, слухачі нашої школи починають спілкуватися на мові, що вивчається вже на перших заняттях.

Також прийоми комунікативної методики використовуються в комунікативних іграх, в процесі яких студенти вирішують комунікативно-пізнавальні завдання засобами досліджування іноземної мови. Завдяки грі, заняття проходять в неформальній обстановці, що допомагає студентам спілкуватися в парах і групах, висловлювати свою точку зору, що допомагає більш природному формуванню мовних навичок.

Категорія: Комунітативний метод | Додав: tv-star (10.06.2011)

Переглядів: 782 | Коментарі: 1 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 1

0
1 Ronaldo  
That's not just the best asnewr. It's the bestest answer!Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz