Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 15.12.2019, 13:37
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Класифікація методів [6]
Комунітативний метод [9]
Емоціонально-смисловий метод [1]
Фундаментальний метод [2]
Візуальні методи [1]
Свідомо-практичний метод [3]
Граматико-переводний метод [1]
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методи вивчення англійської мови » Комунітативний метод

Методи навчання англійської мов


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

Заняття на курсах англійської мови "Шосте почуття" побудовані в цікавій ігровій формі з використанням відеофільмів, караоке, численних мультимедіа-матеріалів та рольових ігор. Вивчення англійської мови проходить в атмосфері відпочинку, так що мова засвоюється невимушено, природно і назавжди.

Методика викладання англійської мови

На наших заняттях використовується найефективніша сьогодні в світі методика навчання англійської, в основі якої лежить комунікативний підхід.

Мета комунікативного підходу - навчити спілкуватися іноземною мовою. Це означає, що з самих азів учень вибудовує в своїй свідомості систему активних знань - навичок, якими він може користуватися вільно, не витрачаючи час на переклад думок на англійську мову з рідної і назад, на обдумування фраз, на звернення до словників, підказок і іншим допоміжних засобів. Все, що учень не може використовувати у своїй промові чи листі, миттєво реагуючи на ситуацію (питання, репліку, нову інформацію, завдання, пропозицію зробити що-небудь), вже не є активними знаннями. При цьому не має великого значення про розмовну або письмову мову йдеться.

Матеріали підбираються за принципом ситуативності. Для кожної ситуації спілкування ставиться мовленнєве завдання і підбирається матеріал: фрази, слово, зразки мовлення, які заучуються і тренуються у вигляді вправ. Завдяки наявності мовного завдання граматичні форми і значення лексичних одиниць засвоюються одночасно з їх функцією.

Ось основні принципи комунікативного підходу до вивчення англійської мови, які застосовуються на наших заняттях:

    * У процесі навчання учні включаються в пізнання навколишнього світу;

    * Учні беруть активну участь у процесі навчання та пізнання;

    * Учнів просять висловити власну думку, почуття, поділитися досвідом;

    * Учні беруть участь у діяльності, що імітує реальні ситуації;

    * Активно підтримується спільна робота учнів;

    * Учні несуть відповідальність за результати навчання і розвивають в собі вміння вчитися;

    * Роль вчителя різна в залежності від завдання на кожному етапі уроку (носій інформації, спостерігач, консультант).

На наших заняттях не виключається, також, і традиційний (академічний) підхід у навчанні. Він, як і комунікативний підхід, теж має свої переваги: ​​у своїй основі закладений методичний тренінг використання граматичних правил, читання і зворотний переклад, диктанти та різноманітні вправи.

Незалежно від підходу в навчанні, обстановка на заняттях зберігається неформальна, тому що більша частина уроку ведеться через рольові ігри, учні по черзі зображають умовні персонажі і програють різні ситуації. Постійно використовуються елементи цікавої англійської мови (кросворди, загадки, ребуси тощо).

Все це допомагає нейтралізувати роздратованість і втому від великого навантаження з освоєння складного, незнайомого матеріалу і поліпшити якість засвоєння матеріалу, розкриваючи, таким чином, в собі "Шосте почуття" у вивченні англійської мови!

Категорія: Комунітативний метод | Додав: tv-star (15.06.2011)

Переглядів: 1437 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 1.0/1

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz