Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 15.12.2019, 13:40
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Класифікація методів [6]
Комунітативний метод [9]
Емоціонально-смисловий метод [1]
Фундаментальний метод [2]
Візуальні методи [1]
Свідомо-практичний метод [3]
Граматико-переводний метод [1]
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методи вивчення англійської мови » Комунітативний метод

Не "про англійську", а " англійською "


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

Сьогодні практично кожна мовна школа пропонує свій "єдино правильний" і "найбільш ефективний" метод навчання іноземної мови. Але насправді, існує не так вже й багато різних методик викладання. Може і чи повинна кожна школа мати свій власний унікальний метод?

На це питання відповідає фахівець в галузі викладання англійської мови як іноземної - Лінн Банбрук (RSA CertTEFLA, RSADipTEFLA, BA (Hons), MA, Phil):

- Я не думаю, що кожна школа повинна розробляти свою методику. Останні наукові дослідження наочно показали, що немає одного єдино правильного шляху викладання іноземної мови. Заяви деяких шкіл про те, що ними знайдено найкращий спосіб навчання, є не зовсім чесними. Гадаю, що хороша репутація школи базується не на якихось незвичайних, відмінних від всіх інших, методиках, а на якості викладання мови.

Крім того, існують визнані всіма основоположні принципи викладання іноземних мов. І найважливіший з них, на мій погляд, можна сформулювати так: потрібно говорити зі студентами не тільки "про англійську", але і "англійською", тобто давати їм можливість якомога більше практикуватися. Студенти повинні спілкуватися мовою, висловлювати на ньому свої думки і почуття, і завдання вчителя допомагати їм у цьому. А якими методами він буде цього добиватися не так уже й важливо. На мій погляд, вивчення мови - це дуже індивідуальний процес, і підходити до нього з якимись жорсткими мірками й оцінками тієї або іншої методики просто неправильно.

Цю думку поділяє і викладач  Су Коллінз (RSA CertTEFLA, RSADipTEFLA, MA, M.Cog.Sc):

Школи повинні комбінувати різні методи та підходи у викладанні мови, оскільки не існує одно хорошого способу для викладання мови студентам різного віку, національності, рівнів підготовки. Необхідно використовувати різні методи для різних аудиторій, залучати новітні досягнення і розробки в галузі викладання іноземних мов. Еклектика у викладанні іноземних мов є відмінною рисою хорошої школи.

І ще один важливий момент. Існує неправильне уявлення про викладачів з кваліфікацією Сambridge CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults). Вважається, що викладачі, що мають цей сертифікат, пропонують своїм студентам якийсь спеціалізований метод навчання, хоча насправді вони практикують досить широкий ряд методик і підходів до викладання мови. Саме такий погляд я вітаю і поділяю.

Комунікативна методика, яка створювалася багато років колективною творчістю різних мовних шкіл, інститутів і окремих викладачів, є найбільш успішною і міжнародно-визнаною саме завдяки тому, що синтезує корисні елементи всіх існуючих на даний момент підходів до навчання мов: лексико-переказного, лінгво-соціо-культурного, і багатьох інших.

На заняттях широко використовуються сучасні комп'ютери з CD, Internet, ТВ програми, газети, журнали і т.д.

Перобуваючи лідером у розробці прогресивних методик навчання, International House World Organization стежить за тим, щоб усі нові та оригінальні відкриття ставали надбанням всієї корпорації і українських шкіл у тому числі.

Категорія: Комунітативний метод | Додав: tv-star (15.06.2011)

Переглядів: 741 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz