Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 26.10.2021, 08:39
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Класифікація методів [6]
Комунітативний метод [9]
Емоціонально-смисловий метод [1]
Фундаментальний метод [2]
Візуальні методи [1]
Свідомо-практичний метод [3]
Граматико-переводний метод [1]
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методи вивчення англійської мови » Свідомо-практичний метод

У категорії матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Хоча англійська мова сьогодні - помпезний помічник в зароблянні грошей, професійний інструмент, тим не менш - не варто забувати, що люб'язна мова - це ключ до величезного сховища культурної спадщини, яке постійно поповнюється, з мовою потрібно поводитися так само обережно, як і з малим кошеням. Частенько доводиться чути від людей, які в деякій мірі володіють англійською мовою про те, що "Зараз shall не використовується, а тільки Will. Shall зараз можна зустріти лише в книгах, виданих не пізніше правління королеви Вікторії". Хочеться відразу відзначити, що такі "екстремальні", в лінгвістичному сенсі, рішення, як внесення змін у граматиці, не повинні прийматися особами, які не є носіями обговорюваного мови.
Свідомо-практичний метод | Просмотров: 1326 | Добавил: Tiana | Дата: 13.03.2012 | Комментарии (0)

Однією з проблем при вивченні англійської мови є проблема правильного вживання часів дієслів. Дійсно, з першого разу важко зрозуміти, чому в українській мові три часи (теперішнє, минуле і майбутнє), а в англійській - дванадцять. 
Навіщо потрібні декілька теперішніх, минулих і майбутніх часів, якщо в українській мові ми все можемо пояснити, використовуючи всього три часи - один теперішній, один минулий і один майбутній? 
Справа в тому, що українська мова надзвичайно багата всілякими префіксами, суфіксами, закінченнями, завдяки яким смислове навантаження слова може змінюватися в широких межах. 

Англійська ж мова бідна в цьому плані і для того, щоб надати слову (дієслову) додаткове смислове навантаження в англійській мові замість префіксів і суфіксів використовують різні часові форми дієслів. Далі на прикладі дієслова «йти» - «go» я поясню Вам призначення форм англійських дієслів.
Свідомо-практичний метод | Просмотров: 15879 | Добавил: Tiana | Дата: 07.03.2012 | Комментарии (2)

Виникнення свідомості - одна з найбільших таємниць природи, над вирішенням якої не одне тисячоліття б'ються фізики та письменники, філософи і священнослужителі, медики і психологи. В останні роки накопичення знань про роботу мозку відбувається дуже швидко. Тому наука впритул підійшла до вирішення загадки свідомості. Який же сучасний погляд на співвідношення свідомості і процесів, що відбуваються в мозку? Відповісти на це не тільки природно-науковий, а й філософське питання в передачі "Очевидне-неймовірне" спробував член-кореспондент РАН, доктор медичних наук, керівник лабораторії вищої нервової діяльності людини Інституту вищої нервової діяльності та нейрофізіології РАН Олексій Михайлович Іваницький.
Свідомо-практичний метод | Просмотров: 5171 | Добавил: Марічка | Дата: 04.10.2011 | Комментарии (1)Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz