Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 15.12.2019, 05:41
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Класифікація методів [6]
Комунітативний метод [9]
Емоціонально-смисловий метод [1]
Фундаментальний метод [2]
Візуальні методи [1]
Свідомо-практичний метод [3]
Граматико-переводний метод [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методи вивчення англійської мови » Свідомо-практичний метод

Shall або Will - Як говорять сьогодні?


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

Частенько доводиться чути від людей, які в деякій мірі володіють англійською мовою про те, що "Зараз shall не використовується, а тільки Will. Shall зараз можна зустріти лише в книгах, виданих не пізніше правління королеви Вікторії". Хочеться відразу відзначити, що такі "екстремальні", в лінгвістичному сенсі, рішення, як внесення змін у граматиці, не повинні прийматися особами, які не є носіями обговорюваного мови.
Shall і Will - не просто другорядні дієслова майбутнього часу. Це модальні дієслова, які мають, кожен своє, смислове навантаження, самий наочний аргумент - Shall, і тільки Shall, використовується в реченнях типу: "Shall I open the window?", "Shall we start tomorrow?". Як дієслово майбутнього часу Shall зараз не рідко замінюється Will, і часто це пояснюється вживанням короткої форми обох дієслів "` ll ", тим не менше ... все по порядку, смисловий відтінок у Will - намір, та й іменник Will перекладатися як "бажання, заповіт", один із смислових відтінків Shall - необхідність. А от як "працюють" ці відтінки: на питання "Will you marry me?" людина відповідає "Yes, I will", тобто через Will він висловлює свою волю, бажання. А якщо відповість за правилами "Yes, I shall", то це буде рівносильно "Так, природно, мені вже не відкрутитися".
В правилах, написаних формальною мовою, також використовується Shall:
Members shall enter the names of their guests in the book provided.
Хоча англійська мова сьогодні - помпезний помічник в зароблянні грошей, професійний інструмент, тим не менш - не варто забувати, що люб'язна мова - це ключ до величезного сховища культурної спадщини, яке постійно поповнюється, з мовою потрібно поводитися так само обережно, як і з малим кошеням. Цей надзвичайно бездонний організм зародився задовго до нас, жив і розвивався, живе і розвивається зараз, і повинен благополучно жити і розвиватися після нас. А вже відповідальність за зникнення і виникнення граматичних форм, та інші трансформації, давайте залишимо за природного еволюцією мови.


Джерело: http://Infoenglish.info
Категорія: Свідомо-практичний метод | Додав: Tiana (13.03.2012)

Переглядів: 1100 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz