Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 15.12.2019, 05:45
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Англійська для початківців. Метод УМІН [19]
Англійська для початківців. Метод Замяткіна [4]
Мистецтво вивчення іноземної мови. Ерік Гуннемарк [0]
Розмовна англійська [0]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Англійська для початківців » Англійська для початківців. Метод УМІН

Основні принципи методу УМІН. Принцип 1. Бажання вивчити іноземну мову.


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

Передумовою й головною умовою успішності методу УМІН є наявність сильного бажання вивчити іноземну мову. Хоча метод УМІН припускає, що для цього буде потрібно значно менше зусиль і часу, ніж за допомогою інших методів, проте зусилля ці потрібні. Необхідно знайти засоби для занять - лінгафонний курс, книги та ін., потрібно знайти й організувати приміщення й час для регулярних занять й, нарешті, саме головне, дотримувати самодисципліни в проходженні правилам вивчення мови й у дотриманні регулярного розпорядку занять. Всі ці зусилля й витрати часу, природно, будуть пов’язані з якимись втратами в інших видах вашої діяльності. Іноді доведеться відмовитися від телевізора або від зустрічі із друзями, або від читання якоїсь цікавої книги - чимсь доведеться пожертвувати заради регулярних занять. Це все потрібно передбачити й добре обміркувати із самого початку. Саме головне, що не буде керівника, учителя або якусь іншу людину, перед яким ви почували б обов'язок вчасно прийти на заняття, наприклад, заплативши за них гроші. Ви підкоряєтеся тільки своєму плану, своїй власній волі. Тому заздалегідь потрібно обміркувати, наскільки дійсно ви готові до певних самообмежень у зв'язку із планом зайнятися вивченням іноземної мови. Ці обмеження можуть бути виправдані тільки одним - вашим сильним бажанням вивчити цю мову Тому ви повинні добре уявити собі, які переваги ви будете мати, вивчивши цю мову Корисно, наприклад, скласти список цих переваг, оцінивши ступінь важливості кожного з них. Згодом при тимчасовому ослабленні наміру вивчити мову (якщо це раптом відбудеться з якихось причин) корисно звернутися до цього списку, нагадавши собі про те, що ви втратите, якщо перервете заняття.

Ваше бажання вивчити мову повинне бути сильним і свідомим. Тільки в цьому випадку ви зможете перебороти можливі перешкоди на вашому шляху, пов'язані з тимчасовою зайнятістю, відволікаючими обставинами, а інколи й просто з утомою від денної напруги.

Отже, сильне усвідомлене бажання вміти спілкуватися іноземною мовою (читати, говорити, слухати) - перша й основна умова успіху.


Категорія: Англійська для початківців. Метод УМІН | Додав: alextivita (09.07.2010)

Переглядів: 709 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz