Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 19.11.2019, 16:19
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Англійська для початківців. Метод УМІН [19]
Англійська для початківців. Метод Замяткіна [4]
Мистецтво вивчення іноземної мови. Ерік Гуннемарк [0]
Розмовна англійська [0]
Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Англійська для початківців » Англійська для початківців. Метод УМІН

Основні принципи методу УМІН. Принцип 2. Відчуття успішності просування у засвоєнні мови.


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

Якщо ви по-справжньому бажаєте знати іноземну мову, дотримуєтеcь правил методу УМІН, займаєтеся щодня, то ви будете відчувати, що швидко просуваєтеся вперед. Це почуття просування на тому чи іншому кроці буде супроводжувати майже кожне заняття, але іноді, один - два рази на місяць, ви будете відчувати, що зробили ривок, що вами набуте якесь нове вміння.

Ви раптом навчитеся вимовляти важкі слова, чути, що говорять іноземці, виявите, що можете читати незнайомий текст і т.д.

Відчуття поступового просування, а час від часу почуття, що ви просунулися стрибком, будуть обов'язково супроводжувати ваші заняття, якщо ви будете дотримувати правил методу УМІН. Ці відчуття успіху в навчанні підкріплять ваше бажання вивчити мову. Завдяки відчуттю успіху, ваша робота стане приємною й буде приносити вам задоволення, що у значній мірі компенсує ті самообмеження, на які вам доведеться піти заради регулярних занять.

Якщо відчуття успішності просування буде відсутній протягом декількох днів - одного, двох тижнів, - то це послужить явним сигналом, що ви порушуєте якісь правила вивчення мови. Просування не буде, якщо ви почнете пропускати заняття. Можуть бути й інші причини відсутності просування, пов'язані з неправильним використанням правил і прийомів, описаних у наступному розділі. Так, наприклад, людина, що навчалася раніше на якихось курсах або вивчала мову в інституті, може, застосовуючи правила методу УМІН, у той же час використовувати й звичні, традиційні методи. Деякі з таких методів можуть бути корисні. Інші ж можуть заважати швидкому просуванню, утрудняти заняття, робити їх нудними й важкими. У результаті відчуття швидкого просування не буде.

У всіх випадках відсутність відчуття швидкого просування є сигналом того, що якісь принципи, правила або прийоми методу УМІН не дотримуються або застосовуються неправильно. Тому в цьому випадку потрібно ще раз звернутися до даної книги й проаналізувати свої заняття.

Відчуття просування й задоволення від занять занять - це друга необхідна умова методу УМІН.Категорія: Англійська для початківців. Метод УМІН | Додав: alextivita (09.07.2010)

Переглядів: 706 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz