Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 15.12.2019, 13:38
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Англійська для початківців. Метод УМІН [19]
Англійська для початківців. Метод Замяткіна [4]
Мистецтво вивчення іноземної мови. Ерік Гуннемарк [0]
Розмовна англійська [0]
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Англійська для початківців » Англійська для початківців. Метод УМІН

Основні принципи методу УМІН. Принцип 3. Регулярність занять.


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Займатися іноземною мовою по методу УМІН необхідно щодня. Якщо ви пропустите один день, то це не означає, що ви відсунете на один день ваш фініш. Один пропущений день буде означати, що ви відкинули себе назад на кілька днів. Якщо ви будете пропускати заняття, ніякого просування не буде й до того ж будуть порушені й перший, і другий принципи.

Чому потрібно займатися щодня? Справа в тому, що, поки мова не освоєна досить добре, забування набутих знань йде дуже швидко. Багато з людей скаржаться на відсутність здібностей до іноземних мов. Більшість таких скарг пов'язана з тим, що в цих людей насправді швидко йде природний процес забування заученого механічно матеріалу. Нічого поганого в такому швидкому забуванні немає, навпаки, у практичному житті воно може бути дуже корисним. Справа в тому, що швидке забування являє собою один з механізмів, за допомогою яких мозок звільняється від зайвої інформації. Подібні механізми спрямовані на збереження нашої розумової рівноваги й діють автоматично. Безпосередньо керувати ними або не можна, або дуже важко. Якщо таке керування можливе, то воно вимагає знання спеціальних прийомів. Найбільш простим із цих прийомів є просте повторення заученого матеріалу, поки він не забутий, тобто через невеликий проміжок часу. Для методу УМІН цей проміжок часу не повинен бути довшим за добу. Тобто займатися потрібно обов'язково щодня, а ще краще двічі на день.

Якщо по якимсь зовсім екстерним обставинам вам все-таки доведеться у вигляді особливого виключення скасувати заняття в один із днів, затратьте хоча б 5 - 10 хвилин на швидке повторення матеріалу, пройденого на попередньому занятті. Тоді, хоча ви й не просунетеся вперед, але, принаймні, не будете відкинуті на кілька днів назад.

Отже, третя необхідна умова успіху - стругаючи регулярність щоденних занять.


Категорія: Англійська для початківців. Метод УМІН | Додав: alextivita (12.07.2010)

Переглядів: 814 | Коментарі: 1 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 1

0
1 Gopal  
To think, I was confused a mintue ago.Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz