Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 28.01.2020, 10:28
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Англійська для початківців. Метод УМІН [19]
Англійська для початківців. Метод Замяткіна [4]
Мистецтво вивчення іноземної мови. Ерік Гуннемарк [0]
Розмовна англійська [0]
Статистика

Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Англійська для початківців » Англійська для початківців. Метод УМІН

Основні принципи методу УМІН. Принцип 6. Іноземна мови - засіб спілкування.


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

Іноземна моваіз самого початку вивчення й до його завершення розглядається як засіб спілкування, обміну думками, намірами.

Як може бути мова засобом спілкування, якщо ви її тільки почали вивчати, повторили всього кілька фраз за диктором? Виявляється й у цьому випадку ви можете використати вивчені вами слова й фрази, хоча б в уявному експерименті. Заняття по методу УМІН вимагають дуже мало часу в порівнянні з іншими відомими методами. Додавши до цього часу 2 - 3 вправи протягом 2-5 хвилин протягом дня, ви істотно збільшите швидкість вашого просування. Пояснимо ці вправи на прикладі. Припустимо, вивчаючи англійську мову, ви чули в початковій частині лінгафонного курсу й навчилися вимовляти фразу "I am Mister Hunt" - "Я - містер Хант". Удень, ідучи по вулиці, ви можете подумки собі уявити, що вам потрібно підійти до зустрічного іноземця й представитися: "I am Mister ____". Вимовте вголос або про себе заготовлену фразу разом зі своїм прізвищем. Проробивши цю вправу подумки або краще вголос в уявлюваній ситуації кілька разів, ви не тільки ще раз повторите пройдений вчора урок, але й увійдете в ситуацію практичного використання в спілкуванні набутого вами поки ще мінімального знання мови.

У методі УМІН подібні вправи у використанні набутих знань мови в уявлюваному або практичному спілкуванні спеціально плануються й обов'язково застосовуються. Тим самим мова із самого початку її вивчення стає реальною мовою спілкування.

Категорія: Англійська для початківців. Метод УМІН | Додав: alextivita (12.07.2010)

Переглядів: 817 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz