Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 15.12.2019, 05:41
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Англійська для початківців. Метод УМІН [19]
Англійська для початківців. Метод Замяткіна [4]
Мистецтво вивчення іноземної мови. Ерік Гуннемарк [0]
Розмовна англійська [0]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Англійська для початківців » Англійська для початківців. Метод УМІН

Вступ до книги до книги Є. Уміна "Іноземна - легко і з задоволенням" (ч.3)


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

Наступнній приклад, що я приведу, пов'язаний з вивченням іноземних мов моїми синами - Павлом й Олексієм. Я хочу підкреслити, що ніяких особливих здібностей до вивчення іноземних мов я не помічав ні в себе, ні у своїх синів. Я вивчав німецьку мову в школі й повністю забув її після закінчення університету. Мій син - Павло вивчав у школі теж німецьку мову протягом 7 років і зараз не може відповістити на найпростіше запитання "Sprichst du Deutsch?" - " Чи говориш ти німецькою?" Те ж саме стосується і Олексія, хоча він ще вивчає німецьку, навчаючись в 9-м класі. Я не втручався в їхній процес  навчання - у вивчення німецької мови. Вся моя допомога їм у вивченні німецької мови зводилася до перекладів деяких текстів, які їм задавали додому (німецький я зараз теж добре знаю). Однак і Павло, і Олексій займалися англійською мовою по моєму методі - самостійно. Причому заняття ці були для них зовсім необтяжливими, навпаки, вони проходили з почуттям задоволення від швидкого просування в засвоєнні мови, від легкості засвоєння його. Затрачуваний на ці заняття час, перебував в межах від 15 до 20 хвилин у день.

Павло вступиі до Московської медичної академії. В анкеті він написав, що добре знає англійську мову Його зарахували в спеціальну групу, куди потрапили крім нього ті, хто вчився в спеціальних англійських школах. Виявилося, що Павло володіє англійською розмовною мовою краще всіх у своїй групі. Він вільно говорить англійською мовою, спілкується з іноземними студентами й вільно (без словника!) читає художню й спеціальну літературу англійською мовою.

В Олексія - молодшого сина - ситуація аналогічна. Він займався англійською мовою по 15-20 хвилин у день біля року. Зараз він може говорити англійською мовою, слухає й розуміє передачі англійського радіо, читає без словника адаптовані англійські книжки, а також художні книги англійською мовою з використанням перекладу їх на російську мову. Пподовжуючи заняття, через 4-6 місяців він буде вільно володіти англійською мовою. Німецьку ж мову, яку він вивчає у школі, Олексій практично не знає.

Я хочу цими прикладами проілюструвати свою думку щодо здібностей до вивчення іноземної мови.

Судячи зі знання німецької мови, які Павло й Олексій вивчали а школі протягом 7 років, ніяких здібностей до вивчення іноземних мов у них немає.

Судячи по володінню англійською мовою, яку Павло вивчав самостійно протягом приблизно півтора року, а Олексій біля року, у них чудові здібності до вивчення іноземної мови.

У чому ж справа? Справа в методі!

Конкретні приклади вивчення іноземної мови показують, що головне в цьому вивченні - вибір правильного методу й слідування йому. Здібності ж є в кожного, хто дійсно хоче його вивчити іноземну мову й користується правильним методом.


Категорія: Англійська для початківців. Метод УМІН | Додав: alextivita (05.07.2010)

Переглядів: 823 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz