Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 15.12.2019, 13:47
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Англійська для початківців. Метод УМІН [19]
Англійська для початківців. Метод Замяткіна [4]
Мистецтво вивчення іноземної мови. Ерік Гуннемарк [0]
Розмовна англійська [0]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Англійська для початківців » Англійська для початківців. Метод УМІН

Вступ до книги до книги Є. Уміна "Іноземна - легко і з задоволенням" (ч.4)


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

Другою перешкодою для деяких людей є відсутність у них звички до регулярної систематичної роботи. Однак така регулярна щоденна робота абсолютно необхідна для швидкого й легкого вивчення мови.

Для пояснення цього твердження скористаємося знову порівнянням з дитиною, з тим, як вона опановує рідною мовою. Дитина щодня чує мову дорослих, багаторазово слухає й повторює ті самі слова й фрази, поки вони не почнуть виходити легко й автоматично. Підкреслимо ще раз, що здібності дорослої людини у всіх відносинах значно вище, ніж здібності дитини. Тому дорослій людині потрібно повторювати ті самі фрази меншу кількість раз, ніж дитині. Інтервали часу між повтореннями також можуть бути більшими. Однак для природного, швидкого й легкого засвоєння іноземної мови необхідно багаторазове повторення тих самих фраз (як прослуховуючи, так і проговорюючи їх). Необхідно також, щоб проміжки часу між повтореннями були досить короткими.

Звідси випливає, що займатися мовою потрібно щодня, а ще краще два рази надень. Заняття час від часу або з великими перервами між ними не принесуть користі.

В подальшому буде описано, як можна порівняно легко виробити в себе звичку до регулярних занять й у такий спосіб перебороти другу розповсюджену перешкоду до вивчення іноземної мови.

Категорія: Англійська для початківців. Метод УМІН | Додав: alextivita (06.07.2010)

Переглядів: 731 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz