Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Понеділок, 01.06.2020, 10:25
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Англійська для початківців. Метод УМІН [19]
Англійська для початківців. Метод Замяткіна [4]
Мистецтво вивчення іноземної мови. Ерік Гуннемарк [0]
Розмовна англійська [0]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Англійська для початківців » Англійська для початківців. Метод УМІН

Засоби й матеріали для вивчення іноземної мови. Лінгафонний курс.


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

Для тих, хто тільки починає вивчати іноземну мову, а також всім тих, хто вивчав раніше, але не володіє розмовною мовою, лінгафонний курс є обов'язковим посібником. Необхідно також мати магнітофон. Лінгафонний курс може бути записаний на платівках або на касетах. Його потрібно переписати із платівок або оригінальних касет на свої касети й мати свій магнітофонний запис. Магнітофон повинен бути гарної якості, щоб відтворена на ньому мова була чіткою й виразною. Зрозуміло, вихідний запис на касеті також повинен бути гарної якості. Записи на платівках, як правило, більш високої якості, ніж записи на касетах, і якщо у вас є можливість вибору, то краще свій власний запис зробити із платівок.

При використанні магнітофона істотно полегшується багаторазове прослуховування запису, крім того стає можливим запис свого власного голосу в проміжках між фразами лінгафонного курсу.

До лінгафонного курсу повинен бути прикладений текст іноземною мовою, що дублює запис. Бажано (але не обов'язково) мати також переклад цього тексту на рідну мову.

Лінгафонних курсів зараз дуже багато в продажі, і читач може зіштовхнутися з необхідністю вибору одного з них. Вибираючи лінгафонний курс для самостійного вивчення іноземної мови, варто звернути увагу на наступні моменти:

(1) Лінгафонний курс повинен бути записаний дикторами-іноземцями й бажано, щоб він (або оригінал, з якого він переписаний) був вироблений у країні, мову якої ви бажаєте вивчити.

(2) Лінгафонний курс повинен починатися з найпростіших текстів, у яких слова вимовляються повільно, дуже чітко, а закінчуватися текстами, у яких представлена швидка розмовна мова.

(3) Дуже бажано, щоб у курсі містився фонетичний розділ, у якому зіставляється вимова слів іноземної мови, що містять всі основні звуки цьоєї мови.

Тематика курсу може бути будь-якою, і звичайно кожен курс містить великий вибір різноманітних тем. Деякі лінгафонні курси супроводжуються різними вправами: дієвідмінами дієслів, питаннями по тексту й ін. Цей матеріал на першій стадії вивчення мови вам не знадобиться. Згодом його зможе замінити майже будь-який підручник.

Якщо у вас є можливість вибору з декількох курсів і ви можете прослухати кожний з них або скористатися порадою людини, що знає ці курси, вибирайте той, котрий простіше й у якому вимова дикторів найбільше природня й добре відповідає сучасній вимові в країні, мову якої ви бажаєте вивчити


Категорія: Англійська для початківців. Метод УМІН | Додав: alextivita (16.07.2010)

Переглядів: 1670 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 3.0/2

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz