Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 19.11.2019, 19:10
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Англійська для початківців. Метод УМІН [19]
Англійська для початківців. Метод Замяткіна [4]
Мистецтво вивчення іноземної мови. Ерік Гуннемарк [0]
Розмовна англійська [0]
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Англійська для початківців » Англійська для початківців. Метод Замяткіна

Як працювати з матрицями


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
1) Починаємо ламати оборону мозку від вторгнення чужої мови: багаторазове прослуховування матриці - до 3х годин на день. Виробляємо програму розпізнавання далеких звуків (фонем), тобто вчимося слухати чужі елементи нової мови. На кожну матрицю необхідно 2-3 дні «сліпого» прослуховування, перед тим, як заглянемо в текст. Мета: повне або майже повне слухання-впізнавання всіх звукових елементів діалогу в їх нормальної мовної динаміці.
• Оптимальна матриця: по 300-500 знаків кожна. Це за часом 15-50 секунд.
• Всього необхідно напрацювати: 25-30 матриць (діалогів або монологічних текстів).
Більше не треба. Матриця вже буде готова до вживання.

2) Від «сліпого» прослуховування переходимо до прослуховування з одночасним проходженням очима по тексту. Мета: асоціація в мозку словникового «одягу» (знаків письма) зі звуками.
Слухаємо з текстом до тих пір, поки не захочеться говорити, імітуючи мову диктора (виражається в мимовільному русі губ). Це знак, що ми готові говорити.

3) Починаємо начитку (промовляння вже без прослуховування) додаючи невеликими порціями від першого слова (фрази). Можна періодично повертатися до прослуховування. Читаємо тільки голосно!
• Перші 5-10 діалогів - тиждень-два на кожен діалог, включаючи прослуховування і начитку. Потім час зменшиться до 3-5 днів на діалог.
4) Коли всі діалоги прослухані і начитані один за одним, як зазначено в пп 1), 2) 3) (див. вище), починаємо їх ганяти (проговорювати) від початку до кінця гучним голосом 2-3 місяці

Вироблення хорошої вимови: слухати, слухати і ще раз слухати, а потім якомога точніше імітувати диктора (неодмінно носія мови), розбиваючи почуте на фонетичні (чутні в звуці на відміну від написаних) слова. Головне тут - інтонація, а нюанси дозріють, якщо опрацьовувати всі елементи сумлінно.
Категорія: Англійська для початківців. Метод Замяткіна | Додав: Tiana (13.03.2012)

Переглядів: 1050 | Коментарі: 1 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 1

1 Bis  
This artclie keeps it real, no doubt.Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz