Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 15.12.2019, 05:44
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Англійська для початківців. Метод УМІН [19]
Англійська для початківців. Метод Замяткіна [4]
Мистецтво вивчення іноземної мови. Ерік Гуннемарк [0]
Розмовна англійська [0]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Англійська для початківців » Англійська для початківців. Метод Замяткіна

Марафонське читання


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Кращий спосіб швидкого розширення словникового запасу - це читання товстих художніх творів з захоплюючим сюжетом.
Тут дуже важливо, щоб сюжет вас захоплював. Саме цікавий сюжет змусить вас дочитати оповідання до кінця, незважаючи на купи нових слів і виразів.
Але, щоб це стало можливим, у вас повинна бути закладена хороша база, що дозволяє вам схоплювати контекст і здогадуватися про значення нових слів і виразів.

Перші сторінки першої книги дадуться вам дуже важко. Ви напевно будете хапатися за словник при зустрічі з кожним невідомим словом. Пізніше вам це набридне, і ви будете більше покладатися на інтуїцію. На перших сторінках ви будете ще незнайомі зі стилем автора. Але по мірі просування, ви вберете в себе використовувані автором мовні прийоми, і читання прискориться. До того ж, автори люблять на перших сторінках творів продемонструвати свою дотепність, використовуючи при цьому досить рідкісні слова і мовні звороти. Через одну дві сторінки їх буйство вщухає.

Головний інструмент марафонського читання для розширення мовного запасу - це здогадка. Користуйтеся здогадкою настільки, наскільки це взагалі можливо. Поставтеся до цього читання як до якоїсь інтелектуальної гри. Якщо ви не знаєте значення якого-небудь слова, і відчуваєте, що це не дуже впливає на розуміння суті сюжету, значить це не таке вже й важливе слово, і його можна пропустити. Якщо воно все-таки важливе, ви зустрінетеся з ним ще не раз, і у вас буде ще шанс здогадатися про його значення. Те ж саме стосується і виразів. Просто здогадуйтеся по контексту, що б це могло або має означати.
Якщо ви не зовсім правильно зрозуміли значення виразу з першого разу, у вас буде можливість уточнити його значення при повторній зустрічі, але вже в іншому контексті.

Зауважте, що ніякої заборони на використання словника немає. Якщо ви не можете зрозуміти сенс сюжету через якогось незрозумілого слова або виразу, відкрийте словник, і розберіться в ситуації. Буває, що якесь слово зустрічається дуже часто, але по контексту не вдається точно зрозуміти, що саме воно означає - відкрийте словник і подивіться. Просто якщо ви будете шукати в словнику значення кожного слова і виразу - ваші шанси на успішне прочитання оповідання, і, власне, швидке розширення мовної бази будуть дуже незначними. Використовуйте словник рівно настільки, наскільки це буде для вас комфортним.

Бажано, щоб розповіді були великими, і ви мали можливість добре освоїти всі запропоновані автором мовні прийоми. Якщо твір має достатній обсяг, останні сторінки ви будете читати з тією ж швидкістю, що і твори рідною мовою.
При переході до твору іншого автора, у вас знову з'являться труднощі, тому що в іншого автора інший стиль та інші мовні прийоми. Але від твору до твору і від автора до автора труднощів при переході буде все менше. У цьому сенсі книги різних авторів схожі на тренажери для розвитку різних груп м'язів. Чим більше м'язів ви розвинете, тим кращою у вас буде статура.

Марафонське читання дозволять вам навчитися вільно читати і вибудує надійний фундамент для таких навичок, як розмовна мова, сприйняття на слух і правопис. Зверніть увагу, що саме вибудує під цими навичками фундамент, а не розвине їх. Над їх розвитком вам доведеться працювати окремо.


Джерело: http://language-secrets
Категорія: Англійська для початківців. Метод Замяткіна | Додав: Tiana (20.03.2012)

Переглядів: 1000 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz