Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 19.11.2019, 16:31
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Англійська для початківців. Метод УМІН [19]
Англійська для початківців. Метод Замяткіна [4]
Мистецтво вивчення іноземної мови. Ерік Гуннемарк [0]
Розмовна англійська [0]
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Англійська для початківців » Англійська для початківців. Метод Замяткіна

Небезпеки в матричному підході


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Небезпеки в матричному підході, звичайно ж, є. Як і скрізь, втім. Головна небезпека, яка чекає вас на цьому шляху, - це страх розірвати «пуповину», що зв'язує вас з уже відпрацьованою матрицею.
Коли матриця зворотного резонансу буде відпрацьована і начитана протягом досить значного часу - тижнів, якщо не місяця, то вам буде дуже незатишно залишати її знайомі та надійні «стіни».
Але ж рано чи пізно буде абсолютно необхідно це зробити-матриця сама по собі є лише проміжним етапом, сходинкою на сходах, що ведуть вас до дійсного, спонтанного володіння іноземною мовою.
Якщо не бути обережним і не віддавати собі в цьому звіт, то можна надовго - а то й назавжди-залишитися в полоні матриці або ж наступних за матрицею елементів вивчення мови.
Всі складові елементи вивчення мови, будівельні блоки, так би мовити, повинні бути зібрані вами разом, і тільки тоді вони почнуть по-справжньому працювати.
Коли ви починаєте копати котлован під фундамент вашого майбутнього будинку, то ваші руки незабаром покриваються хворобливими мозолями від держака вашої нової і здається такої незручної лопати. Ваше тіло до вечора ломить від важкої незвичної праці. Але ви наполегливі і пересилюєте біль і дискомфорт. День йде за днем і тиждень за тижнем і поступово ви втягуєтеся, і копання землі вже не здається вам таким вже неприємним і болючим.
Котлован набуває своїх контурів і стає глибшим таі глибшим. Ви починаєте помічати, що відчуваєте себе цілком комфортно, що ваші мозолі більше не саднять, що вам подобається запах від свіжої землі, і сила, якою налилися ваші пружні тепер мускули. Тепер ви працюєте із задоволенням і навіть не поспішайте йти додому до вашого улюбленого телевізору, де в програмі передач варто черговий хвацький КВН ...
Зараз ви в небезпеці - ви можете не помітити (не хочете помітити!), що котлован вже достатньо глибокий і треба переходити до нового етапу будівництва вашого будинку-укладання фундаменту.
Вам навіть можуть про цю необхідність говорити, підштовхувати вас, але робота над фундаментом - це незнайоме, незвичне для вас і тому представляє приховану загрозу і можливість невдачі, а копання землі стало таким легким і затишним, і так хочеться його продовжувати до нескінченності ...
Тим не менш ви знаходите в собі сили вийти зі стану комфорту і від земляних робіт перейти до укладання бетону у фундамент. Вам знову незвично і незатишно. Вам не дуже подобається запах цементу, а ваш одяг всесь в сірих плямах, які погано відпираються. Але ви пересилюєте себе і продовжуєте працювати. День проходить за днем і тиждень за тижнем.
Ви поступово втягується і навіть помічаєте, що і в бетонних роботах є щось привабливе - з сипучо-безформного і позбавленого симетрії піску та цементу ви створюєте тверде і предметне і навіть в якійсь мірі гармонійний фундамент, який, до того ж, ви можете помацати вашими натрудженими руками, і вам це дуже подобається. Скоро у вас з'являється почуття впевненості і навіть затишку. Кожен день ви звично замішуєте бетон і укладаєте, укладаєте, укладаєте ...
Ви знову знаходитесь в небезпеці - ви можете бетонувати до лінії горизонту, до нескінченності, будучи заколисаним станом комфорту, якого ви зараз досягли. Але ж будинок - це не тільки надійний фундамент, але і стіни, які вам треба починати зводити, коли фундамент уже досить міцний. Ви ж можете не помітити (не хочете помітити!), Що він вже більше ніж міцний ...

Все ж ви в черговий раз знаходите в собі силу духу покинути стан комфорту і взяти в руки кельму, цеглу та приступити до зведення стін. Або? ..
Головні точки переходу в некомфортні стани:
від рідної мови до матриці зворотного резонансу; від матриці до масованого читання;
до перегляду телепрограм і фільмів;
до спонтанного говорінню з носіями мови.
Прямий перехід від матриці до перегляду телепрограм і фільмів - включаємо сюди і радіопередачі - теж можливий.
Також можливий перехід до комбінації читання з переглядом фільмів або прослуховуванням радіопередач. Це не суть важливо і є у великій мірі індивідуальним вибором (хоча я вже й пояснював переваги «марафонського» читання з мінімальним використанням словника).
Відразу перейти від матриці до спонтанного говоріння практично неможливо - але є, звичайно, і рідкісні винятки, на які нам з вами не треба орієнтуватися, оскільки ми з вами відносимося, на жаль, до самих пересічних правил.
Категорія: Англійська для початківців. Метод Замяткіна | Додав: Tiana (23.03.2012)

Переглядів: 1022 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz