Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Четвер, 06.08.2020, 10:10
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні передумови для успішного вивчення мов [68]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Як вивчити англійську мову » Загальні передумови для успішного вивчення мов

У категорії матеріалів: 68
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 6 7 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Як вивчити англійську мову
З лексикону Європи йде слово «іноземна мова». Сьогодні говорять про вивчення другої, третьої, четвертої мови. 

Вивчення мови не може проходити без письмової мови - читання і письма. Дорослі допомагають дітям, підтримують їх у засобах масової інформації. В будь-якій країні можна купити книги, газети, журнали на різних європейських мовах. Телевізійний канал кожної країни доступний на європейському телебаченні. Художні та документальні фільми демонструються на мовах оригіналу, з субтитрами на національній мові країни. Телеглядачі Європи дивляться фільм, слухають мову і читають переклад.

Такий сьогодні образ молодого європейця, що вступає в життя в новому столітті.
Загальні передумови для успішного вивчення мов | Просмотров: 818 | Добавил: alextivita | Дата: 31.05.2012 | Комментарии (1)

Като Ломб - професійна перекладачка з Угорщини, що володіє багатьма мовами. Для всіх, хто намагається освоїти ту чи іншу іноземну мову вона сформулювала 10 принципів:

Регулярність
Просувайтеся до мети кожен день, регулярно. Регулярність часом важливіша, ніж інтенсивність. Так виробляється звичка і стійкий прогрес.

Практичність і ефективність
Врахуйтие свої індивідуальні якості, ставте практичні цілі. Використовуйте найбільш практичні і зручні інструменти для освоєння іноземної мови.

Оптимальна інтенсивність

Занурюйтесь в іноземну мову настільки, наскільки це приємно, годину, дві чи три на день. Дуже важливо знайти оптимальну інтенсивність. Занадто мало - неефективно, занадто багато - може привести до втоми від процесу, що суперечить першому принципу.


Взаємовплив 

Розвиток кожного виду мовленнєвої діяльності впливає на розвиток інших. Дуже важливо використовувати і візуальну, і слухову, і моторну пам'ять, тренувати сприйняття на слух, промовляння, вимову. Приділяти увагу тому, що дає більший ефект.


Моделювання та копіювання

Використовувати базовий принцип вивчення та вироблення мовних навичок - копіювання і наслідування мови носіїв мови. При цьому особливе значення має доведення навичок до автоматизму.


Сприйняття автентичної, живої мови

Освоювати тільки автентичний контент, відео, аудіо та тексти, озвучені і написані носіями мови. Вбирати живу мову, як губка. Спілкуватися з носіями мови.


Чи знаєте ви, що вивчення іноземної мови - це мистецтво?! 

Мистецтво, тому що воно вимагає не тільки бажання і дії, але й особливих знань. Можна витратити роки на вивчення англійської мови, але так і не отримати бажаного результату. І справа зовсім не у відсутності здібностей до вивчення! 

Ті, кому легко вдається освоїти іноземну мову, роблять це не завдяки «вродженим здібностям», а завдяки свідомому чи несвідомому дотриманню схожих принципів.


Більшість дорослих, що намагалися протягом декількох років у школі та в інших навчальних закладах вчити англійську мову, досі вважають себе дурнями, не здатними оволодіти нею. Чому?

Вивчення англійської мови є певною проблемою для нашої людини - часом ми вчимо цю мову довго, так і не досягаючи потрібного нам результату. Ще більшою проблемою є вибір правильного місця навчання. У цій статті ми з'ясуємо деякі моменти, щоб полегшити виконання обох цих завдань.

Отже, перед вами стоїть питання вибору - де вчити. Зараз не так важливо, будете ви шукати курси чи репетитора, давайте подивимося на пропоновані методики навчання. Їх прийнято розділяти на 4 великі групи: класична, комунікативна, інтенсивна та авторська.Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz