Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
П`ятниця, 28.02.2020, 23:29
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні передумови для успішного вивчення мов [68]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Як вивчити англійську мову » Загальні передумови для успішного вивчення мов

Англійська мова та рівень зарплати


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Англійська мова та рівень зарплати

Вивчення англійської мови для одних може бути цікавим хобі, для інших-суворої виробничою необхідністю.

Англійська мова сьогодні - це одна з найбільш вживаних мов у світовому співтоваристві, а також основна мова спілкування в бізнес-колах. З поглибленням процесів глобалізації та інтеграції, англійська стає все більш затребуваною у всьому світі. Саме тому все більше наших роботодавців прагнуть бачити як своїх співробітників фахівців, які вільно володіють англійською мовою.

Коментує Філонова Євгенія, керівник Kelly Services в Новосибірську:

«Вимога знання англійської мови відноситься, насамперед, до іноземних компаній, які мають свої представництва на території м. Новосибірська, а також до національних компаній, що працюють з іноземними партнерами або клієнтами. В останні 3-4 роки ми спостерігаємо значне зростання таких компаній в Новосибірську, і як наслідок, зростають вимоги до кандидатів, зокрема щодо знання іноземної мови (як правило, англійської). Мова використовується в наступних випадках: а) компанія проводить навчання на іноземній мові, або організовує навчання з виїздом за кордон; б) документація надходить в компанію на іноземній мові; в) безпосередній керівник є іноземцем, і спілкування з ним, відповідно, відбувається іноземною мовою; г) позиція пов'язана з постійними комунікаціями з іноземними колегами чи партнерами.
Залежно від варіанту використання іноземної мови пред'являються вимоги до рівня володіння. Так, якщо говорити про читання і роботу з вхідною документацією, то, як правило, досить базової підготовки, в інших випадках роботодавці розглядають кандидатів, що володіють іноземною мовою на рівні середній і вище середнього.
Якщо говорити про позиції, що вимагають від кандидатів не тільки профільних знань і досвіду, а й високого рівня володіння іноземною мовою, то рівень заробітної плати таких кандидатів може бути значно вищим, ніж у тих, хто закінчив вивчення мови з закінченням школи або інституту. Тому знання мови на додаток до основної освіти та наявного досвіду значно збільшує шанси кандидатів у конкурсах на хороші позиції в іноземних компаніях. "
 
Що робити, якщо англійська стає неминучою необхідністю? Ставитися до її вивчення по-професійному легко, розвиваючи саме ті навички, які потрібні саме Вам і використовуючи мову не тільки в навчальній, а й у невимушеній обстановці.

Категорія: Загальні передумови для успішного вивчення мов | Додав: Марічка (15.10.2011)

Переглядів: 594 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz