Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 28.01.2020, 10:31
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні передумови для успішного вивчення мов [68]
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Як вивчити англійську мову » Загальні передумови для успішного вивчення мов

Англійська мова - засіб досягнення мети?


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Сьогодні я торкнуся однієї важливої теми, що грає значну роль в досягненні успіху в будь-якій діяльності. Це постановка цілей. Спочатку визначимося, що мається на увазі під метою. Мета - бажаний стан, якого ми хочемо досягти. Тобто мета спрямовує нас, підказує, що треба виправити, коли ми допускаємо помилки. Адже кожна помилка - крок у бік від шляху, який веде нас до мети. Виходить, що без неї добитися реального успіху неможливо. Спочатку ставиться мета, розписуються кроки її досягнення і засоби досягнення. Після чого можна реалізовувати свою мету.

Як це відноситься до вивчення англійської мови? Та так само, як і до будь-якого іншого виду діяльності. Перш, ніж чимось займатися, необхідно поставити собі мету. Давайте подивимося, які цілі ставлять люди, які вивчають англійську:

 Для роботи (переговори, відрядження, ділова переписка і т.д.).
 Для подорожей.
 Для навчання за кордоном (наприклад, в зарубіжному інституті).
 Для виїзду на ПМЖ в іншу країну.
 Для читання зарубіжної літератури.
 Для спілкування як в Мережі, так і в реальному житті.

Це найпоширеніші цілі, які люди собі ставлять. При цьому необхідно розуміти, що, коли людина вчить англійську мову, вона зможе використовувати її і в подорожах, зможе і читати книги, і спілкуватися.Тому важливим моментом є виділення головної мети, заради якої вивчається мова. Зазначу, що під вивченням англійської мови передбачається можливість читати, писати, чути, вільно говорити і думати на цій мові. Тільки в цьому випадку людина може сказати, що вона знає мову.

Отже, Ви вибрали мету. Але тут треба зрозуміти, що незалежно від обраної мети англійська мова є засобом, що дозволяє досягти Вашої мети. Тобто саме по собі навчання англійської не є метою!

Варто відзначити, що, щоб вивчити англійську, необхідно часто практикуватися в її використанні. І цьому треба буде приділити частину вільного часу. Багато людей, які бажають вивчити мову, скаржаться на її недолік. Але Ви ж цілеспрямована людина? Опишіть Ваш день, що і коли Ви робите. Пишіть докладно. Після цього подивіться і постарайтеся прибрати те, що заважає досягненню Вашої мети. Таким чином, Ви зможете виявити всі пастки часу. Наприклад, замість того, щоб ходити в магазин через день, можна з'їздити 1 раз і купити продуктів на тиждень.

Наступним кроком є вибір ефективних курсів англійської мови. Курси є ефективними тільки тоді, коли результат навчання перевищує витрати часові та грошові. Результат повинен бути видно вже в процесі навчання.Коли людина вчиться і бачить, що вона може використовувати набуті в процесі навчання знання, вона вчиться з задоволенням! А коли людина забуває отримані минулого місяця знання, внаслідок чого не може їх використовувати, їй хочеться кинути заняття.

І в цьому є сенс. Навіщо даремно витрачати свій час? До речі, тому і виник стереотип, що, щоб вивчити іноземну мову, необхідно вчитися більше п'яти років. Це невірно.

І останнє, що треба зробити для досягнення поставленої мети - рухатися вперед. Не розтягуйте процес свого навчання. Ви вчитеся заради конкретної мети, а англійська мова - всього-лише засіб її досягнення. Якщо Ви витрачаєте багато часу на заучування теоретичних правил, а віддачі від цього не буде, міняйте курси. У Вас завжди повинен бути прогрес.

Коротке резюме за статтею:

1) Визначте для себе головну мету, заради якої Ви вивчаєте англійську мову.
2) Усувайте всі перешкоди, які заважають Вам у досягнення цієї мети.
3) Виберіть найбільш ефективні курси.
4) Вчіться заради мети, а не заради самого процесу навчання.

Категорія: Загальні передумови для успішного вивчення мов | Додав: Марічка (18.08.2011)

Переглядів: 920 | Коментарі: 1 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz