Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Понеділок, 19.11.2018, 02:03
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні передумови для успішного вивчення мов [68]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Як вивчити англійську мову » Загальні передумови для успішного вивчення мов

Чому ми не розуміємо англійську?


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

Вивчаючи англійську мову протягом багатьох років у школі та ВУЗі, і, практично нічого не навчившись , я дійшла до висновку, що причиною цього факту була не моя дурість і лінощі, а наша система навчання іноземних мов. У чому ж справа, що такого особливого є в цій англійській мові, що робить її вивчення таким складним?

Справа в тому, що темп звичайної англійської мови в півтора рази вищий за темп української та російської мов, і тому людина, навчена традиційним способом за допомогою підручників та словників, просто не встигає розрізнити окремі слова, проаналізувати граматичну конструкцію і синхронно перевести почуте. 

Та навіть перекладене не може встигнути проговоритися в голові (а тим більше бути зрозумілим) за відведений час, поки текст звучить англійською. Вхопивши якісь уривки сенсу з почутого, «наша» людина надалі просто випадає з дійсності та перестає слухати співрозмовника, бо намагається хоч якось зрозуміти вже почуте. 

Після декількох таких спроб, людина зараховує себе до тупим невдах та припиняє вчити англійську. Тобто, витративши багато часу і коштів, ми отримуємо замість знань та навичок тільки стрес та невроз і втрачаємо віру в себе. 

Ми можемо читати зі словником, писати прості листи іноземцям, навіть можемо успішно скласти тест з англійської граматики! Але ми все одно не розуміємо почуте та не можемо говорити. А без цих навичок людина не може впевнено почуватися в англомовному оточенні, а тобто – вона так і не знає мови, якої вчилася багато років. 

То тоді може потрібно просто змінити саму методику оволодіння знаннями з іноземної мови? Так. Саме так!

Категорія: Загальні передумови для успішного вивчення мов | Додав: Tiana (18.02.2012)

Переглядів: 716 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz