Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 28.01.2020, 10:30
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні передумови для успішного вивчення мов [68]
Статистика

Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Як вивчити англійську мову » Загальні передумови для успішного вивчення мов

Чому не можна вивчити англійську, відвідуючи англійський клуб?


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Прикро, витративши купу часу на навчання англійської мови в школі, інституті, на курсах, самостійно, з репетитором, все-ще зазнавати труднощів з тим, щоб запросто ось так взяти, знайти англійця в Скайпі, наприклад, і поговорити з ним про життя, про справи, про кохання ... Але що ж робити, як розірвати порочне коло, коли неможливо говорити, не знаючи теорії і коли, вивчивши теорію, все ще ніяк не можеш почати говорити? Знову сідати за підручники? А сенс? Вони вже порядком набридли, а головне - скільки на них часу не трать, а результату щось не видно.

Але ж є цілком стандартне вирішення питання, відмінна і на перший погляд дуже логічна рекомендація - попрактикуватися, почавши спілкуватися. Помістити себе в живе мовне середовище. За кордоном? Добре, але складно. Можна простіше - відвідуючи англійський клуб!

Ну, добре. Уявіть, що з пошуками клубу проблем не виникло, і ось ви вже переступили заповітні двері. Ваша голова повна заготовлених заздалегідь фраз і взагалі до відмови забита знаннями, які хочуть вирватися назовні. Чи очікуєте ви, що як тільки ввійдете в кімнату, вас оточать американці чи англійці (або люди, що дуже добре володіють англійською) і навперебій почнуть відбивати вашу увагу один від одного, щоб поспілкуватися з Вами? Швидше ситуація буде зворотною, вірно? Вам доведеться почати розмову.

Ви готові до цього? Відмінно! Рухаємося далі. Коли вам вдалося заволодіти увагою людини, яка знає мову ви починаєте пробувати спілкуватися про те і про се, пропонуєте тему. І навіть знаходите ту, що виявляється цікавою вам обом. Але ж ви не станете чекати, що ваш співрозмовник стане виправляти всі ваші помилки або підказувати вам, як краще і правильно було б висловити ту чи іншу думку англійською? Адже він поки і думки-то вашої не вловив.

Ось ви - стали б ви виправляти іноземця, якби він почав спілкуватися з вами? Навряд чи. Ви б ввічливо посміхалися, намагалися зрозуміти, що ж він хоче вам сказати, намагалися б відповісти йому і, якщо він ще новачок, що стосується володіння мовою, то ... спробували б скоріше звільнитися від нього. Не тому, що він такий поганий. Та тому що нам зазвичай буває важко (довго) спілкуватися з людиною, яка не збігається з нами за рівнем (знань, розвитку, інтересів та ін.).

Є і ще один важливий момент: цей іноземець може вирішити (після того, як ви з ним ввічливо поспілкувалися), що він знає російську. Але ви-то знаєте, що це не зовсім так (або зовсім не так) ... Але ж те ж саме може відбутися і у вашому випадку, з вами.

Який з цього буде слідувати висновок? Клуби та інші місця спілкування і практики мови бувають корисні тільки тоді, коли ви вже володієте азами мови, коли вам потрібні тільки тренування, висловлюючись мовою спорту. Коли ви хочете стати «профі». Це як у водінні авто: не освоїв ази - не сідай за кермо без інструктора. Не знаєш, як долати порожисті річки - сплав можливий тільки з навченим людиною на борту. А прочитати в книзі рецепт приготування суші і йти з цими знаннями на кухню, щоб приготуватися до приходу гостей, принаймні, наївно.

Вихід же звідси один. Вам потрібен наставник для того, щоб навчити правильним навичкам «проходження порогів» в англійській. Потребуєте «різні автомобілі», «різні річки» і «різні умови готування», щоб у майбутньому ви могли сісти за кермо будь-якого легковика, сплавитися по будь-якій річці, приготувати смачну страву і на дачі, і на обладнаної кухні. І весь цей час, поки ви не відчули загальні принципи (не вловили концепт, суть), вам буде необхідний тренер, вчитель.

Разом з тим було б неправильно працювати тільки в парі з вчителем (відточувати майстерність водія на одному і тому ж автомобілі, сплавлятися по одному і тому ж ділянці річки, готувати з жорстко певного типу продуктів в строго обмежених умовах). Учитель повинен спостерігати і направляти, коригувати, вчасно дати нову порцію знань. Жити ж вам доведеться в реальному світі, тому і тренінги (в тому числі мовні) повинні бути реальними. Ви впевнені, що постійно будете спілкуватися тільки з американцями або британцями? Англійським зараз володіє весь світ. Потрібно бути готовим до того, щоб зрозуміти будь-кого. Навіть виїхавши на практику в школи на Мальті, в Англії або Америці ви, швидше за все, будете частіше спілкуватися з німцями, італійцями, словаками, що вивчають або практикують англійську.

Розмовний клуб - чудове місце для розширення кругозору та словникового запасу. Але тільки тоді, коли ви міцно володієте основами. Коли знаєте, що допустимо, а що - ні. Коли вам є на що спертися. Тільки в цьому випадку ви зможете вберегтися від ще однієї напасті: підхопити від співрозмовника (не носія мови або носія, не дуже добре володіє літературною англійською, не дотримується норм і правил дуже строго) невірні вислови, некоректно використовуються слова або невірно збудовані пропозиції. Переучуватися куди складніше. Всі ми знаємо, як просто буває підхопити погану звичку і як складно потім від неї позбутися.

І для того, щоб вам було простіше пройти шлях від незнання англійської мови до вільного володіння нею, до повного контролю над думкою і  англійською вимовою, і був створений курс навчання англійській мові в прикладній освіті. Отримуючи теоретичну інформацію невеликими порціями і отримуючи багато практики з різними партнерами, але під контролем фахівця, ви відпрацьовуєте свої навички у спілкуванні англійською мовою і, закінчуючи курс навчання, ви знаєте, що куди б не закинуло вас життя, ви завжди зможете гідно вийти з ситуації. Бо добре і практично володієте основами мови.

Категорія: Загальні передумови для успішного вивчення мов | Додав: Марічка (07.09.2011)

Переглядів: 746 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz