Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Субота, 29.02.2020, 00:39
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні передумови для успішного вивчення мов [68]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Як вивчити англійську мову » Загальні передумови для успішного вивчення мов

Де і як вчити англійську


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Де і як вчити англійську

Як зорієнтуватися серед численних мовних курсів, які, мов гриби після дощу, розплодилися за останні роки? Як своєчасно відрізнити професіоналів від шахраїв, яким з дитинства не дає спокою слава великого комбінатора?

  Перед тим, як почати пошуки відповідної мовної школи, чітко сформулюйте свої цілі і вирішіть для себе, яких саме результатів ви чекаєте від занять. Зробити це простіше, попередньо поставивши собі два запитання:

- Яка англійська мені насправді потрібна?

  Численні мовні школи готові вам сьогодні запропонувати що завгодно: англійська для бізнесу та туризму, підготовку до міжнародних іспитів з англійської мови, англійська мова для навчання в закордонних університетах. Однак, незважаючи на все різноманіття пропозицій, можна стверджувати, що англійська потрібна вам перш за все для спілкування.

  Навчальні програми "Англійська для спілкування" і "Розмовна англійська" - зовсім не одне й те саме. Розмовна англійська не передбачає вивчення ні граматики, ні сучасних лексичних конструкцій, без яких ви не зможете говорити правильно. Безумовно, не варто витрачати довгі місяці виключно на заучування складних правил, які, швидше за все, вам ніколи не знадобляться, зазубрювати спеціальні терміни, які ви забудете через два тижні після закінчення курсу. Проте слід віддавати собі звіт і в тому, що вивчити іноземну мову за 2 тижні - нереальне завдання навіть для поліглота-вундеркінда, і короткострокові курси призначені в основному для зміцнення і розвитку розмовних навичок.

  Володіти англійською мовою - це означає не тільки вміти читати зі словником, а й сприймати швидку англійську мову на слух і викладати по-англійськи свої думки вільно і з правильним акцентом. І якщо ви не відчуваєте психологічних труднощів при спілкуванні на іноземній мові, якщо ви володієте достатнім словниковим запасом і володієте сучасною лексикою, ви не розгубитеся в будь-якій ситуації, зумієте порозумітися і з таксистом, і з начальником по роботі, і з науковим керівником - в університеті .

- Чи хочу я займатися з українським викладачем або з викладачем - "носієм мови"?

  Незалежно від мови яка викладається, ніхто не буде заперечувати того, що найкращий вчитель - це зазвичай той, хто розуміє мовні тонкощі і одночасно досить компетентний, щоб пояснити, як і коли вони використовуються. Виходячи з цього не дивно, що кращими вчителями є носії мови:

викладачі-англійці розмовляють англійською мовою з самого народження;

вони отримали здатність правильно вимовляти слова, фрази і пропозиції, використовуючи правильний акцент, наголос і інтонації, щоб донести потрібне значення сказаного;

викладачі-носії мови знають, за яких обставин використовувати розмовний і офіційний стилі англійської мови;

викладачі-носії мови належать тій культурі, яку представляє викладається ними мову. Таким чином, вони приносять з собою в клас особливу атмосферу "живої" мови, що робить навчальний процес не тільки ефективним, але й цікавим.

  Так що якщо ви хочете оволодіти сучасною розмовною лексикою, якщо ви не хочете мати вимова типу "зіпсований телефон", хочете уникнути мовного бар'єру при спілкуванні з іноземцями, то вам підійде саме викладач-носій мови.

  Якщо ви - прихильник традиційних методик навчання мови, вам має сенс займатися з українським педагогом.

  Сьогодні вартість групових занять англійською мовою варіюється від 3 до 18 доларів за академічну годину. Однак далеко не завжди висока ціна гарантує настільки ж високу якість ...

  Що ж варто знати про освітні установи, щоб не помилитися у виборі і прийняти розумне рішення?

- Чи має ця школа освітню ліцензію та досвід роботи в інших країнах?

  Бажано, щоб головний офіс школи перебував за кордоном і школа мала відділення в інших країнах.

- Професіонали чи викладачі школи і чи можуть вам запропонувати програму, що відповідає вашому рівню знань і цілям?

  Всі викладачі повинні мати університетську освіту і дозвіл на викладацьку діяльність. Більшість з нас знайомі з тим освітою і кваліфікаціями, які отримує український викладач англійської мови. Набагато менше людей знають про освіту викладачів-іноземців, незважаючи на те, що високий професійний рівень викладання є запорукою високої якості освіти. У всьому світі приблизно 2 / 3 всіх вчителів-носіїв мови не мають взагалі ніякої кваліфікації. Решта мають або Сертифікат TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages), який видається Лондонським Трініті - коледжем, або Сертифікатом CELTA (Certificate of English Language Teaching to Adults), видатний Кембриджським університетом. Британська Рада висуває наявність цих сертифікатів в якості мінімальних вимог для тих британських викладачів, які збираються викладати англійську мову носіїв інших мов. Ніякі інші сертифікати та свідоцтва Британською Радою не визнаються.

- Чи використовують вчителі школи на заняттях сучасні методики викладання?

  Наприклад методика TEFL, яку використовують зарубіжні викладачі, передбачає не одну, а кілька різних методичних засобів і прийомів, які використовуються для того, щоб розширити можливості студентів у вивченні англійської. Процес навчання - динамічний процес, в який залучені і педагоги, і студенти як при колективних, так і при індивідуальних заняттях. Студенти вчать англійську, беручи активну участь у навчальному процесі. Таким чином, учні не просто сидять за партами, вони взаємодіють зі своїми викладачами і один з одним через навчальні ігри, парну або групову роботу, дискусії та обговорення та інші види комунікативних ігор. Оскільки методика TEFL передбачає таку кількість різноманітних методичних прийомів, викладач ПОВИНЕН бути ним навчений.

- Чи можуть вам запропонувати зручний графік занять недалеко від дому?

  Вивчіть карту вашого міста із зазначеними на ній філіями школи і приходьте до найближчої філії.

- Чи доступні заняття за ціною і зручні умови оплати?

  Не завжди за великі гроші ви отримаєте якісну послугу. Будьте уважні і не подавайте на обіцянки навчити вас мові за місяць чи уві сні. Ви ж серйозні люди і повинні розуміти, що це неможливо.

- Чи видає школа свідоцтва про закінчення навчання?

  Один з найбільш поширених питань про недержавні освітні установи стосується свідоцтв про закінчення навчання.

  Ніяка приватна мовна школа не видає свідоцтва державного зразка; ніякі недержавні сертифікати ні роботодавцями, ні вузами ніколи не визнавалися і не визнаються.

  Тому, незважаючи на те, що всі професійні освітні центри видають офіційно зареєстровані документи встановленого формату, такі сертифікати не дадуть вам ніяких пільг і переваг. Засмучуватися з цього приводу теж не варто: у сучасному світі прийнято перевіряти знання, і ваш потенційний роботодавець, запросивши вас на інтерв'ю, швидше за все, знайде більш переконливий спосіб перевірити ваш рівень володіння мовою, ніж вивчення ваших сертифікатів і свідоцтв.

 
Категорія: Загальні передумови для успішного вивчення мов | Додав: Марічка (05.11.2011)

Переглядів: 737 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz