Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 15.12.2019, 14:03
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні передумови для успішного вивчення мов [68]
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Як вивчити англійську мову » Загальні передумови для успішного вивчення мов

Інтерес до іноземної мови і бажання оволодіти нею


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
   Інтерес до іноземної мови і бажання оволодіти нею

 як вивчити англійську мову,англійська мова самостійноНеможливо переоцінити значення інтересу при вивченні будь-якого предмета, у тому числі іноземної мови. Інтерес - найважливіша рушійна сила людської діяльності. Завдяки інтересу концентрується увага, створюється багатство асоціацій, загострюється сприйняття і полегшується повторення. Те, що приваблює і доставляє задоволення - засвоюється без праці і зусиль, легко і природно. Учень, який займається за внутрішнім бажанням, отримує величезне задоволення і від самого процесу навчання, і від його результатів. Наявність стійкого інтересу на всьому протязі навчання є неодмінна гарантія успіху.

Бажання оволодіти мовою також є потужним мотивуючим фактором, особливо сильним, якщо воно поєднується з пізнавальним інтересом до мови. Однак і бажання, продиктоване не інтересом до самої мови, а який-небудь іншою метою (наприклад, професійною необхідністю), також дає відмінні результати. Міцний успіх неможливий без установки на його досягнення.

Щоб бажання стало дієвим, потрібна чітко сформульована  мета. Без ясного розуміння мети бажання не зможе повною мірою вплинути на процес засвоєння мови.

Для початку - дайте собі відповідь на питання, навіщо вам потрібна іноземна мова і чому ви хочете вивчити її.

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ОРГАНІЗАЦІЇ Самонавчання

1. До безперечного успіху призведе лише такий метод, який не буде сприйматися учням як тягар і необхідність, а буде включати в себе момент розваги та гри. Тиск ззовні найчастіше викликає тільки протидію. Засвоєння відбувається набагато швидше, якщо учень сам визначає найбільш прийнятний темп і сам мобілізує свою енергію. Самостійне рішення будь-якої проблеми, в тому числі вивчення мови, - запорука стовідсоткового ефекту.

2. Відведіть для вивчення мови певний час дня, краще ранкове,-якщо ви "жайворонок", чи ввечері,-якщо ви "сова". Намагайтеся займатися в відведений час. Займатися слід кожен день, на тиждень можна зробити не більше одного вихідного. Щоденні, нехай навіть не дуже тривалі заняття набагато корисніше багатогодинного "штурму" раз на тиждень.

3. Постарайтеся влаштувати собі комфортні умови для занять: зручне робоче місце, хороше освітлення. Приємний фон створює відповідний емоційний настрій.

4. У процесі навчання спирайтеся на всі органи чуття: зір, слух, рух органів мови і руки. Задійте всі канали входу інформації, поєднуючи їх роботу. Саме тоді засвоєння буде особливо міцним.

5. Пам'ятайте про свою мету, приділяючи особливу увагу тим видам мови, які сприяють її досягненню.

6. Застосовуйте свої знання, постійно практикуйтеся в мові при кожному зручному випадку. Використовуйте для цього перерви в вашої основної діяльності, час, проведений у транспорті, ситуації очікування. Заповнюйте практикою в мові будь-який вільний час, нехай навіть 10 або 5 хвилин. Не бійтеся говорити і самі з собою.

7. За заздалегідь наміченим планом обов'язково повторюйте вивчений матеріал. Тільки спеціально організоване повторення забезпечує міцне запам'ятовування.

8. Чи не прискорюйте знайдений на особистому досвіді оптимальний темп навчання, так як прискорення може погіршити ваші результати.

9. Ігрові моменти.

Протягом двох останніх десятиліть методики вивчення мов, що включають ігрові ситуації, стали дуже популярними. Гра складає основу інтенсивних методів навчання, так званого "способу занурення". У всіх випадках "занурення" передбачає навчання в групі, в спілкуванні з іншими учнями. Однак ігрові моменти можна використовувати і при самостійному навчанні мов.

10. Не втрачайте можливості познайомитися з історією, географією, економікою, культурою, мистецтвом і літературою країни досліджуваної мови.

Категорія: Загальні передумови для успішного вивчення мов | Додав: tv-star (21.05.2011)

Переглядів: 598 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz