Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
П`ятниця, 17.08.2018, 10:34
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні передумови для успішного вивчення мов [68]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Як вивчити англійську мову » Загальні передумови для успішного вивчення мов

Як краще вивчати англійську


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

навчання англійської мови, курси англійської мови, вивчення англійської, уроки з англійської мови

Отже, Ви вирішили записатися на курси англійської мови. Всього через пару днів або й менше Ви почнете  вивчати мову. Дехто з Вас вперше почне знайомитьись з нею, а інші просто бажають підвищити рівень своїх знань мови. Але майже всі, мабуть, трохи хвилюються перед заняттями. А якщо?

- «А якщо ця горезвісна англійська граматика виявиться занадто міцним горішком? Або я не зможу запам'ятати так багато нових слів за короткий час? Або ж ... »

Такі питання люди продовжують задавати собі або своїм викладачам. Проте вивчення мови зовсім не обов'язково повинно стати мукою. Зовсім навпаки, якщо Ви використаєте деякі базові поради, воно, безумовно, принесе Вам задоволення і повністю окупиться.

Перша порада може здатися досить звичайною, але це анітрохи не зменшує її значущості. НІКОЛИ не забувайте робити Ваше домашнє завдання. Навіть якщо Вас попросили описати нудні літні канікули, напишіть обов'язково, хоча б кілька речень. Коли Ви в думках складаєте ідеї, щоб записати їх, Ви ВЖЕ ВИКОРИСТОВУЄТЕ МОВУ. Збиті фрази на кшталт «Ми поїхали на море» або «Мені дуже подобається літо» - всього лише основи, які приведуть Вас у результаті до того, що Ви станете легко читати «Бурю» Шекспіра в оригіналі або, на худий кінець, газету «Financial Times». До того ж, Ви завжди можете додати якусь родзинку від себе.

Друга ідея випливає з першої - використання мови має на увазі використання нових слів, які Ви вивчили. Кожна пройдена Вами нова тема містить певну кількість нової лексики. Неодмінно повторюйте її час від часу і потім ВИКОРИСТОВУЙТЕ, наприклад, у творах і в усному мовленні. Коли станете писати звичний лист колезі або другу з-за кордону, подумайте, чи можете Ви замінити іншою фразою звичне 'How are you?' Так, точно, адже є ще 'How is it going?', 'How are you doing?', і це ще не все! Отже, у Вас з'являється можливість вибору з кожним новим словом.

Тут з'являється ще одна ідея. Якщо Ви можете скористатися Вашими знаннями за допомогою листа, чому б тоді не РОЗМОВЛЯТИ мовою? Деякі студенти можуть розгублено пробурмотіти: «Як же так, я займаюся мовою двічі на тиждень, по дві години! І я розмовляю англійською з моїм викладачем». На жаль, практики ніколи не буває достатньо. Ми добре говоримо рідною мовою тільки тому, що ми читаємо, спілкуємося і пишемо  КОЖНОГО ДНЯ. Звичайноо, деякі студенти мають можливість спілкуватися з носієм мови регулярно. Тому знайдіть трохи часу, щоб проговорювати нові слова вголос для себе або прочитайте вголос твір свого кращого друга, навіть якщо він не знає ні слова по-англійськи. Якщо хтось із Ваших друзів володіє англійською, запропонуйте їм поговорити або пишіть повідомлення на цій мові. Це буде корисно для Вас.

На довершення всього, дуже важливе сприйняття на слух. Як показує досвід викладачів, саме воно нерідко стає Ахіллесовою п'ятою у студентів. Сучасні підручники завжди йдуть з  диском із завданнями для прослуховування, і викладачі приділяють велику увагу практиці аудіювання під час занять. Але аудіювання тільки на заняттях зовсім не достатньо. Тому, приходячи додому, вмикайте новини на ВВС або будь-якому іншому англомовному каналі. Спочатку зрозуміти що-небудь буде складно, але дивитися ТБ на англійській можна радити навіть студентам початкового рівня. Розуміючи спочатку тільки окремі слова, через місяць-другий Ви почнете розбирати цілі речення набагато легше. Просто не забувайте дивитися англомовне ТБ або слухати англомовне радіо на регулярній основі, а також записуйте і ВИКОРИСТОВУЙТЕ нові слова і вирази. Пишіть короткі виклади новин. Діліться новими словами з тими, кому це буде цікаво. У результаті, коли справа дійде до спілкування з носієм мови, Вам буде набагато простіше ввійти в мовне середовище і стати рівноправним учасником бесіди.

На закінчення необхідно сказати, що вивчення мови має на увазі її постійне використання. Одного разу було сказано, що кожна мова є живим організмом. Дійсно, мова існує і приносить користь, поки нею розмовляють.

Категорія: Загальні передумови для успішного вивчення мов | Додав: tv-star (23.05.2011)

Переглядів: 1483 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz