Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Середа, 22.01.2020, 09:16
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні передумови для успішного вивчення мов [68]
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Як вивчити англійську мову » Загальні передумови для успішного вивчення мов

Як вивчити англійську самостійно?


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Чесно кажучи, за все моє життя в моєму оточенні лише раз з'явилася людина, яка самостійно вивчила англійську. Однак, як хочеться вірити в те, що цей шлях навчання здатний привести до потрібного результату! І ось ми знову мріємо про те, що знайдемо час, сядемо за підручники, і «доб'ємо» цю англійську незважаючи ні на що. Що ж, раптом ви, дорогий читачу, опинитеся з ряду тієї нечисленної групи людей, які дійсно здатні впоратися з таким завданням. На що ж варто звернути увагу, приступаючи до виконання цієї місії?

Основа будь-якої мови, його «будівельний матеріал» - це слова. Не маючи достатньої їхньої кількості у своєму запасі складно отримати готовий продукт в результаті - вільну мова замість нагромадження слів (як і готовий будинок замість нагромадження цегли). Для того, щоб вивчити слова, є всім відомий часто рекомендований спосіб їх заучування - з використанням карток. Ви пишете англійське слово з одного боку невеликого листка паперу, а еквівалент його рідною мовою - з іншого боку. Так ви можете тренувати двосторонній переклад слів, а також відкладати в сторону картки з тими словами, які вже добре відклалися в пам'яті і запам'ятовувати важко піддаються.

А можна скористатися і дуже кумедним способом запам'ятовування слів, у всякому разі для накопичення початкового запасу. Напишіть слова на невеликих листках паперу (наприклад, на стікерах - листочках з клеїться смужкою з одного боку) і розклейте їх по будинку. Наприклад, на холодильнику буде стікер «refrigerator», на кріслі - «armchare», на стіні «wall» і так далі. Цей спосіб також хороший тим, що ви не просто бачите написане слово, але і бачите реальну річ, яку воно означає.

На жаль, не весь мінімально необхідний запас слів можна вивчити таким способом. Та й інших мінусів в цьому способі достатньо: важливо запам'ятати і натренувати правильну вимову, навчитися писати ці слова без помилок. Але головне - знаючи тільки слова, ви не зможете спілкуватися.Тільки слів - буває мало, треба вміти вживати їх у мовленні, у тому числі вживати до місця і в правильному значенні. Також будьте уважні: у словниках, особливо двомовних можуть зустрічатися застарілі звороти. Що стосується фінансових витрат, в цьому випадку вони мінімальні. Втім, як і віддача від такого навчання.

Що ж, очевидно, що необхідна граматика. Для цього знадобиться граматичний довідник або підручник. Довідник підійде тим, хто вже мав початкові знання, але хоче систематизувати їх і розібратися - коли і яким чином потрібно поєднати слова, щоб отримати потрібну конкретну думку. Чим і займається граматика. Ще простіше - взяти підручник і займатися по ньому: з самого початку, якщо зовсім не впевнені у своїх знаннях або не вивчали англійську (можна віднести і до іншої іноземної мови) або пробігтися по сторінкам зі зрозумілими і вивченими вами розділами до місця, в якому не відчуваєте себе абсолютно впевненим і приступити до опрацювання тем.

Що ж, це вже краще, ніж знати просто слова. Однак, і тут є свої недоліки: навіть якщо до самовчителю буде додаватися аудіодиск і ви зможете слухати вимову носія мови, говорити вам як і раніше буде ні з ким. І навіть якщо ви навчилися добре розуміти, що говорить людина в запису, є ймовірність, що ви не зможете зрозуміти іншого запису (наприклад, іншої аудіо-курс, або відеофільм, або новини) або живу мову.

Однак, як ви вже розумієте, частину проблеми можна вирішити, переглядаючи багато різного відео (наприклад, підключивши цифрове телебачення або купуючи DVD з фільмами з англійським та російським озвученням і субтитрами) і слухаючи аудіо (аудіокнига, радіо, аудіокниги, що завгодно ще). Цей спосіб підійде лише тим з вас, хто просунувся в англійській. Інакше як ви розпізнаєте на слух фразу, яку ніколи не читали і не знаєте слів,що входять до її складу? Але ж крім прямого значення слів існують також сленг та ідіоми. Для початку підбирайте прості, початкового рівня фільми (дитячі мультики або спеціально створене навчальне відео).Акуратніше з заучування і вживанням фраз із сучасних фільмів та серіалів, які вам вдалося зрозуміти інтуїтивно по ходу фільму - ризикуєте завчити те, через що пізніше можете потрапити в незручну ситуацію.

Незважаючи на всю прогресивність методу, намагайтеся дотримуватися балансу. Тільки слухаючи англійську мову (або роблячи на цьому основний упор), не пропустіть розвитку здатності до читання, письма та усного мовлення - цим доведеться займатися окремо.

Об'єднує всі три напрямки розвитку ваших здібностей мультимедійний курс (курс англійської мови для комп'ютера). Тут ви можете і чути слова, і бачити їх написання, і друкувати їх на клавіатурі (що, втім, не замінює розвитку здатності писати ці ж слова на папері), і дивитися відеофрагменти, причому (що важливо) підготовлених у відповідності з вашим рівнем знань і розуміння іноземної.

Існують навіть програми розпізнавання мовлення, які (як заявляють виробники) допомагають відкоригувати вимову. Не будемо вдаватися зараз в детальний аналіз якості таких програм, лише означу, що жодна найдосконаліша програма поки не володіє здібностями, близькими до людських. Якщо говорити простіше, говорити то вам доведеться з людьми, а не з програмою. Важливо, щоб вас розуміли живі люди. Іншими словами, при всій мультимедійності курсів навик мовлення не розвивається і в цьому випадку.

Ну що ж, у кмітливих людей є рішення і для цієї проблеми - спілкування через Інтернет. Можна уникнути оплати дзвінків за кордон, використовуючи програми, що дозволяють спілкуватися голосом. Можна навіть бачити співрозмовника при цьому. Однак, тут потрібен хоча б початковий навик спілкування.
Чи стануть нові знайомі піклуватися про вашу англійську? Як довго вони будуть приділяти вам увагу? Доведеться домовлятися або про обмін послугами, або про оплату занять. Але тоді ми йдемо від теми самонавчання і переходимо до модифікації звичайної навчання: онлайн-курсам англійської.У випадку, якщо ви їдете за кордон, проблема з мовою залишається приблизно та ж, що при навчанні онлайн. В обох цих випадках вам потрібно також звернути увагу на читання і письмо - цим точно доведеться зайнятися самостійно.

Як же уникнути всіх цих проблем? Відповідь - йти вчитися на курс англійської.Витратити трохи часу, грошей і зусиль, вивчити основи, побудувавши міцний фундамент, а потім - удосконалюватися.

Категорія: Загальні передумови для успішного вивчення мов | Додав: Марічка (02.09.2011)

Переглядів: 9579 | Коментарі: 6 | Теги: | Рейтинг: 1.0/2

Всього коментарів: 6

0
6 mixa  
я хочу виучіти англійский

0
5 Богдан  
Як на мене, то вивчити самостійно англійську, маючи хоч якусь базу зі школи не так і складно. Головне бажання і час! Я наприклад користувався цим джерелом: http://www.zhyvo.in.ua/vivchiti-anglijs-ku-onlajn-prosto.html і все поки виходить. Розмовляю з іноземнцями, читаю нескладні книги англійську. Впевнений що коже зможе самоітйно опанути англійську. Успіхів!

0
4 вика  
так мени подобаеться

0
3 Красотка  
Це супер я вважаю що її вивчу!!!

0
2 Свєта Крочак  
мультимедійний курс

0
1 Соломія  
я хочу вивчати англійськуПошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz