Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 19.11.2019, 19:10
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні передумови для успішного вивчення мов [68]
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Як вивчити англійську мову » Загальні передумови для успішного вивчення мов

Кому і навіщо потрібні заняття з носіями мови?


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Для багатьох людей, які бажають вивчити англійську мову, важливим критерієм при виборі курсів англійської мови є наявність носіїв мови в якості викладачів. (Носій мови - людина, чия рідна мова в даному випадку є англійською.)

Чомусь у багатьох людей склався стереотип. Вони вважають, що вивчити англійську, навчитися думати і вільно розмовляти нею можна, лише займаючись з носієм мови.

Але це не так.

Для початку давайте розберемося, навіщо взагалі людині потрібні заняття з носієм мови. У першу чергу, завдяки цим заняттям з носієм, можна сказати, створюється атмосфера англомовного середовища. Студенту, що вивчає англійську, доводиться спілкуватися з носієм лише англійською мовою, адже по-іншому той його не зрозуміє. Це розвиває навички спілкування.

Так само однією з головних функцій викладача-носія мови є вироблення і закріплення у студента правильної вимови слів. Носій завжди поправить і скаже, як треба правильно вимовляти слова.

Крім цього, носій мови зможе розповісти про різних спеціальних оборотах, ідіомах, словах, сленгових виразах, що збагатить словниковий запас студента.

Можна на основі цього сказати, що навчання англійської з носієм мови є успішним і ефективним в порівнянні з навчанням у звичайного викладача, але ... І тут є свої підводні камені. Їх якраз люди і не помічають, коли обирають курси.

Кому насправді необхідно займатися з носієм?

Давайте представимо ситуацію, коли людина, що вчив англійську мову колись давно в школі чи в інституті, для просування по кар'єрних сходах захоче вивчити англійську. Природно, що за цей перерва може він і буде щось пам'ятати, але чи достатньо цього, щоб розуміти викладача-носія мови?

Уявіть, що Вам пояснюють щось на мові, з якої ви пам'ятаєте лише близько 100 слів і, мабуть, все. Ну як? Уявили? Та ще картина, коли за допомогою жестів одна людина намагається пояснити іншому що-небудь.Хіба це навчання призведе до успіху? Навряд чи.

У чому ж відмінність викладача-носія англійської від звичайного викладача? У звичайного викладача Ви завжди зможете російською мовою запитати те, що не розумієте, що у випадку з носієм просто неможливо.

Більше того, носій мови може просто-напросто не зрозуміти, в чому Ви відчуваєте труднощі. Адже на відміну від Вас, англійська мова є йому рідним, з яким він іде пліч-о-пліч усе життя.

Коли ж доцільно займатися з носієм мови?

Ви, швидше за все, вже здогадуєтеся, що займатися з носієм є сенс тільки, якщо людина вміє думати і говорити англійською мовою без проблем.

У цьому випадку носій англійською зможе пояснити студенту незрозумілі моменти. А людина, в свою чергу, зможе це зрозуміти. Адже вона же говорить цією мовою! Природно, носій в цьому випадку допоможе студенту виробити правильну вимову і збагатити словниковий запас.

Іншим же людям, що бажають вивчити англійську мову, є сенс займатися з російськомовними викладачами.

Якщо викладач є професіоналом своєї справи, то він допоможе прояснити все незрозуміле, з чим зіткнувся студент. До того ж у викладачів, в переважній більшості, вироблено правильне англійська вимова.

Я знаю кілька людей, які, проживши за кордоном кілька років, говорять англійською, але їх вимова сильно кульгає. Так само у мене є знайомі, які ніколи в житті ні виїжджали закордон, але при цьому мають відмінну англійську вимову і, природно, можуть писати, читати, думати і вільно говорити англійською. Причому останні займалися зі звичайними викладачами.

От коротенько я і розповів Вам про доцільність навчання англійської з викладачем-носієм мови. А вибір, як завжди, залишається за Вами!

Якщо у Вас є плани і бажання навчитися англійської мови, не відкладайте їх!

Будьте тим, хто сам будує своє життя!

Категорія: Загальні передумови для успішного вивчення мов | Додав: Марічка (20.08.2011)

Переглядів: 661 | Коментарі: 2 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 2

2 Samir  
Thanks guys, I just about lost it looikng for this.

1 Cherlin  
Ah, i see. Well that's not too tircky at all!"Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz