Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 23.09.2018, 18:41
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні передумови для успішного вивчення мов [68]
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Як вивчити англійську мову » Загальні передумови для успішного вивчення мов

Про важливість здогадки і припущень у мові.


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

 Коли ви досягаєте рівня вільного володіння мовою, це не означає, що вам більше не доводиться здогадуватися про значення почутого або побаченого. Зовсім навпаки, ваш багаж мовних знань стає достатнім для того, щоб здогадка відбувалася спонтанно і непомітно для вас, створюючи ілюзію виразного і повноцінного розуміння сприйманої інформації. Ваш мозок автоматично добудовує відсутні шматки і надає необхідно достатній для вас сенс слів і виразів. Так, наприклад, якщо хтось говорить не зовсім розбірливо, а в основному люди так і кажуть, ви, звичайно, це не помічаєте.Ваш мозок здогадується, на що це схоже, і надає вашій свідомості повноцінну копію, що зберігається у ньому. Це можна помітити, наприклад, коли ви щось не розчули, але через деякий час сказане прояснюється - ваш мозок знайшов, на що це схоже, і надав наявну в нього копію. Іноді мозок помиляється, і ви чітко чуєте зовсім не те, що людина вимовила. Також, ви, наприклад, дуже часто сприймаєте інформацію, яка вам зрозуміла, але якщо запитати у вас, що саме це означає, ви виявите, що не можете відповісти на це питання. У вас є певна здогадка, до якої області це може ставитися, але так як це не є для вас чимось життєво важливим, ви задовольняєтеся здогадкою, приймаючи її за достатнє для вас знання.

      При вивченні мови не потрібно боятися застосовувати здогад і припущення про значення будь-яких слів і виразів. 
Зупиняйтеся на мінімально-допустимої для вас деталізації. Не намагайтеся докопатися до суті того, що вам не потрібно - це буде вас сильно гальмувати на шляху до вільного володіння мовою. Навіщо вам знати, наприклад, що саме означають назви сотень рослин і тварин? У більшості випадків достатньо знати, що слово означає якусь рослину або якусь тварину. Якщо ви хочете швидко оволодіти мовою, то намагайтеся рости не вглиб, а вшир. Повірте, що ви від цього більше виграєте, ніж втратите. Як мінімум, ви заощадите купу свого особистого часу. Не влаштовуйте собі чергову середньоосвітньої школи, не впихайте в себе енциклопедичні знання, велику частину яких ви досить скоро забудете. Хоча, якщо ви хочете бути ходячою енциклопедією, то ніхто нічого проти вас не має.

      Чим сильніше ви будете при вивченні мови використовувати здогад і покладатися на інтуїцію, тим швидше і успішніше ви будете 
її вивчати.Поставтеся до цього як до гри. Ви будете винагороджені тим, що інтуїція згодом стане працювати на вас вже без вашого втручання.

Категорія: Загальні передумови для успішного вивчення мов | Додав: Марічка (09.09.2011)

Переглядів: 558 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz