Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Середа, 17.10.2018, 06:26
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні передумови для успішного вивчення мов [68]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Як вивчити англійську мову » Загальні передумови для успішного вивчення мов

Розвиток розмовних навичок.


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
      Існує думка, що розвинути розмовні навички можна тільки в «живому» спілкуванні з партнером. Практика показує, що це не так. На початковому етапі розвитку розмовних навичок партнер буде лише заважати вам, а ви йому. Партнер знадобитися пізніше для застосування і підтримки напрацьованих навичок.

      Для розвитку розмовних навичок досить просто займатися промовлянням вголос за дикторами і персонажами діалогів. Починати промовляти потрібно тоді, коли ви зможете чітко уловлювати звучання і розуміти те, що збираєтеся вимовляти, інакше велика ймовірність того, що ви будете вчитися говорити з помилками. Щоб переконатися в тому, що ви чітко вловлюєте те, що збираєтеся вимовити, постарайтеся програти пропозицію в голові голосом диктора, а потім порівняйте це з оригіналом.Поки спонтанне програвання в голові не буде збігатися з оригіналом, вимовляти не варто.

      Вимовляти потрібно голосно, чітко, намагаючись максимально скопіювати диктора своїм голосом, повторюючи всі нюанси злитої вимови слів, а також інтонації. За своєю природою розмовні навички здебільшого є моторною пам'яттю ваших органів мови. Моторна пам'ять формується виключно за рахунок регулярних повторень будь-яких дій. Тому для розвитку розмовних навичок велике значення має систематичне повторення вголос одних і тих самих фраз, бажано в різних контекстах і ситуаціях.

      Таким чином, для розвитку розмовних навичок вам необхідні аудіозаписи, і бажано, щоб це були записи розмовної мови. Такими зразками розмовної мови можуть бути діалоги з фільмів. Без аудіозаписів ви не зможете сформувати правильну вимову, і ваша мова буде смішною.

      Якщо ви вперше вимовляєте вираз новою для вас мовою, це може виявитися досить не простим завданням. Не турбуйтеся. Через це проходять всі, включаючи носіїв мови в ранньому дитинстві, але тому ви вже не дитина, ви досягнете результату набагато швидше. Основний прийом подолання труднощів з проголошенням іноземної фрази полягає в тому, щоб почати вимовляти її не відразу цілком, а з невеликого елемента, який ви можете схопити. Потім додайте до цього елемента нові шматки, поки не вимовите всю фразу цілком. Ваша моторна пам'ять допоможе вам у цьому.

      Для розвитку хороших розмовних навичок проговорити доведеться досить велику кількість текстів. При цьому, завдяки прослуховуванню аудіозаписів, будуть паралельно розвиватися навички сприйняття мови на слух.

      При розвитку розмовних навичок ви зіштовхнетеся з такою трудністю, як необхідність повторного відтворення окремих фраз тексту. Навіть за допомогою сучасної цифрової техніки це зробити не так вже й просто.Кращим виходом із цього утруднення є використання спеціалізованих програм для вивчення іноземних мов в яких застосовуються синхронізовані тексти. Прикладом такої програми є програма англійського розмовного он-лайн курсу.

Категорія: Загальні передумови для успішного вивчення мов | Додав: Марічка (14.09.2011)

Переглядів: 692 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz