Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 19.11.2019, 16:13
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні передумови для успішного вивчення мов [68]
Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Як вивчити англійську мову » Загальні передумови для успішного вивчення мов

Ще про те, як не треба вчити англійську


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Ще про те, як не треба вчити англійську

Почнемо з присланих діалогів (все це матеріали реально проведених уроків!).

Діалог перший вдалий вплетений в тканину уроку: діти закінчують виконання однієї вправи, і раптом у вчителя несподівано починається страшна мігрень (очевидно, від дітей):

Children: We did the task. Fantastic!
Teacher: Oh! I have a headache! ... Oh my eyes!
Children: We need a doctor.

Поки все більш менш логічно, хоча вже смішно, бо тема уроку - English Speaking Countries. Продовжуємо розмову, як казав Карлсон.

Doctor (чи то він сидів у кущах, чи то під партою, чи то за вчителем приїхала швидка психіатрична): I'll help you! What's the matter?

Teacher (увага, шедевр!): Dear doctor! Help us to be healthy, please! (Як ви пам'ятаєте, вчитель був хворий на всю голову, плюс були наявні проблеми із зором - в цьому контексті фразочка help us to be healthy виглядає дуже навіть нічого).

Doctor (у якого теж явні проблеми з розумовим процесом, дає шедевральну пораду, як позбутися головного болю): First of all wash your hands!

Правда, супер? Зачекайте! З наступним радою доктор уже звертається до дітей, при цьому зовсім забувши, що допомога власне потрібно нещасному викладачу. Але логіка поради теж абсолютно геніальна ...

Doctor: Children. do morning exercises!

Типу - фіг з ним з педагогом - ви, головне - про себе не забувайте і вранці робіть зарядку.

Апофігеем цієї страшної сценки є фраза вчителя, також звернена до дітей.

Teacher: Children, what's the Russian for 'to be healthy'?

Очевидно, що у педагога все погано не тільки з головою і очима, а й з англійською мовою. Сподіваюся, що хоча б діти були нормальні.

Діалог другого зовсім іншого характеру. Тут вже три учні, але багатьом параметрам вони перевершують вчителя в попередньому діалозі.


Всі оголошення

Перший учень: Hi, people! (Безумовно, випадкова фамільярність - хоча далі напрошується відповідь піпл типу: Hi, man! What za fuck you doin here? Однак, далі учень виправляється і підвищує стиль мови) Haven't seen you for ages! How is life going on?

Другий учень: Nothing to complain of (учень явно з королівської родини, але приховує це маскуючись неправильним приводом). Nice to see! Are you seek? (Збережемо авторська орфографія.) You seem to have put all the clothing of your family on. (Непогано для учня 7-го класу з англійським нерідною?)

Перший учень: Unfortunately I have caught a cold. Don't like autumn. The most unpleasant season of the year. The sky is often grey and clowdy, it is raining steadily (це просто травня фейворіт! Учень явно готується читати прогноз погоди на Бі-Бі-Сі.) The days are usually gloomy. There is either mist or frost in the air. It is very muddy in the streets. And besides it is very cold. To cut a long story short (ось це потужно вставив! А головне до місця, враховуючи, що відповідь на елементарне питання у нього вже складається з 9 пропозицій явно готового топіка про пори року), I am not an autumn-lover!

(А тепер увага - в учня потужне порушення логічного мислення. Дивно - він же вивчив цілий топік напам'ять!) By the way, what is the date today?

Ось так!

    Правильний підхід до навчання дозволяє заощадити чимало часу і грошей і уникнути непотрібних помилок!
    Тому радимо прочитати всі статті за темою "Як не треба вивчати мови".

Третій учень, який до цього зберігав мовчання і навіть не привітав першого і другого, красиво уникає прямої відповіді. Це, а також лаконічність його фрази, явно свідетельтвует про те, що дитину недавно перевели з корекційного класу ...

Отже, відповідь на питання: яка ж сьогодні дата?
Третій учень: It seems to be 31st of October. It is Halloween tonight, isn't it?
Категорія: Загальні передумови для успішного вивчення мов | Додав: Марічка (30.10.2011)

Переглядів: 678 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 5.0/1

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz