Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Субота, 29.02.2020, 01:09
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні передумови для успішного вивчення мов [68]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Як вивчити англійську мову » Загальні передумови для успішного вивчення мов

Що краще вибрати: сучасний або класичний підхід до вивчення мови?


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Незважаючи на те, що багато людей хочуть знати англійську мову, часом вони навіть не замислюються, що конкретно під цим мається на увазі. Що ж означає знати англійську мову?
Люди мають різні цілі використання англійської мови: кар'єрний ріст, спілкування, подорожі і т.д. Кожна з цілей передбачає володіння англійською мовою на різних рівнях. Це дійсно так.
Навіщо людині вміння вільно висловлювати свої думки в усній мові, якщо мова їй потрібна лише для перекладу документації? Або ж, навіщо людині потрібна поглиблена граматика, якщо, у більшості, англійська мова їй потрібна для ведення переговорів та участі в різних семінарах? У першої людини під знанням англійської передбачається вміння складати і читати тексти, у другої - вміння говорити. Але володіння одним або двома аспектами мови не робить Вас людиною, що знає англійську.
Під володінням мови мається на увазі володіння 4-ма навичками:
Читання
Письмо
Розмова
Розпізнавання мовлення
.
На жаль, багато людей при виборі курсів англійської мови допускають помилки. Вони записуються на загальні програми вивчення, які нібито допомагають вивчити англійську мову. Але дуже часто ці програми спрямовані лише на розвиток декількох навичок володіння мовою. Візьмемо, наприклад, методику навчання англійської в школах. Подібні методики часто використовуються і на різних курсах. Основний акцент там робиться на розвиток 2-х навиків: письмо і читання.
Розмовної навичці та навичці розпізнавання мови приділяється дуже мало уваги. Так, іноді на уроках студенти дивляться фільми або виконують домашнє завдання у формі діалогів. І на цьому, мабуть, все. При такому навчанні людина зможе навчитися писати і читати, але говорити і розпізнавати англійську мову вона не зможе. Також варто відзначити, що швидкість письма у людини буде не така вже й швидка. Людина в глузді буде переводити пропозиції на англійську, згадуючи, як правильно їх побудувати. На жаль, після таких курсів людина не навчиться думати англійською.
Ефективність такого підходу Ви можете побачити, подивившись на випускників шкіл. З усього класу лише деякі можуть більш-менш говорити мовою. І то велика частина з них паралельно зі школою ходить до репетиторів.
Незважаючи на подібні методики навчання, на такі курси дуже часто записуються люди, які хочуть не тільки читати і писати, а й думати, і вільно висловлювати свої думки англійською. І дуже часто ці люди не доучуються, йдуть з курсів і відкладають свою мрію в довгий ящик. Але насправді, причина цієї ситуації не в людях.
Неправильна методика навчання - причина, що лежить в основі невдачі. Але ефективні курси є!
16 років тому в Чехії була розроблена технологія навчання англійської мови, яка дозволяє людині не тільки навчитися читати і писати, але і говорити, і слухати. Методика відразу ж довела свою ефективність. Наші студенти мають величезні успіхи вже в процесі навчання!
Вся справа в тому, що більшу увагу на заняттях приділяється не письмовим завданням, які студенти можуть зробити вдома, а спілкуванню. На кожному занятті викладач дає граматичні правила у вигляді конструкцій пропозицій і нові слова. Конструкції пропозицій - основа нашої технології. Вони дозволяють вивчити граматику без заучування правил.
Потім студенти закріплюють конструкції пропозицій і нові слова відразу ж у діалозі в парах. 80% часу заняття - спілкування студентів між собою в парах під наглядом викладача. Після чого студенти міняються партнерами і знову спілкуються на цю тему.
Завдяки такому підходу наші студенти саме вчать англійську. Крім того, що вони навчаються читати і писати, вони вчаться говорити і розпізнавати англійську мову. Уміння слухати, так само як і вміння говорити, відіграють велику роль у вивченні мови, адже всі люди вимовляють слова трохи по-різному. До того ж завдяки такому підходу руйнується бар'єр, який заважає людині говорити англійською.
Крім іншого, відмінною рисою курсів є те, що студент вже в процесі навчання вчиться думати англійською. У людини зникає необхідність у складанні пропозиції російською, а потім перекладі цієї пропозиції на англійську. Він вчиться складати як усні, так і письмові пропозиції англійською відразу.
Категорія: Загальні передумови для успішного вивчення мов | Додав: Марічка (15.08.2011)

Переглядів: 640 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz