Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 15.12.2019, 05:46
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні передумови для успішного вивчення мов [68]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Як вивчити англійську мову » Загальні передумови для успішного вивчення мов

Що може технологія навчання?


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Якщо в якійсь області є проблеми, то можна сміливо сказати, що там не вистачає якоїсь технології. Наприклад, якщо завод випускає неякісні телефони, то очевидно, що або у заводу немає ефективної технології, або ця ефективна технологія ігнорується або не застосовується.

І це нагадує систему з освітою. Ми відправляємо дітей в школу і чекаємо, що школа дасть нам продукт у вигляді освічених дітей. Ми хочемо, щоб вони не тільки вміли читати, писати і знали таблицю множення, а щоб вони могли легко застосовувати знання в житті. Ще більш вимогливі батьки хочуть, щоб їхні діти в школі навчилися б вчитися. Адже з цим навиком набагато простіше здобувати вищу освіту, ніж без нього.

Але чомусь діти в школі вчаться не тому, як вчитися, а тому, як прогулювати уроки, списувати контрольні і «зазубрювати» формули перед іспитами. Найсумніше, що через тиждень вони вже не пам'ятають, що вони так посилено «зубрили». З точки зору цифр це виглядає наступним чином: у списку найбільш освічених країн світу Росія спустилася з 3-го місця, яке вона займала у 1991 році на 31 в 2010 році.

Насправді рішення для цієї проблеми існує вже більше тридцяти років.Називається воно Технологія навчання, розроблена знаменитим гуманістом ХХ століття Л. Роном Хаббардом. Її застосовують по всьому світу, в багатьох країнах вона схвалена на державному рівні і впроваджена в школи. Існують групи Прикладної освіти - некомерційної організації, яка займається наданням цієї технології і підготовкою фахівців у цій галузі.

Мені пригадується один випадок, який я спостерігав: в одну школу прийшла людина, що володіє Технологією навчання, і попросив дати їй можливість попрацювати з самим неслухняним двієчником школи. На наступний день разом з директором вони стояли біля входу в школу і зустрічали тих, хто запізнилися. Одним з таких став учень 7-го класу, який запізнився на урок математики аж на 20 хвилин. Як з'ясувалося, його успішність з цього предмету теж залишала бажати кращого.

Замість того щоб поставити йому чергову двійку,  у той час що залишився від уроку, з ним провели невелике заняття по технології навчання. Першим питанням було «Що значить слово математика?» Так як учень не міг дати відповідь, вони разом подивилися значення цього слова в тлумачному словнику російської мови. Там вони дізналися, що математика (від грец μάθημα -. Вивчення, наука) - це наука про структури, порядку і відносинах, яка історично склалася на основі операцій підрахунку, вимірювання та опису форм реальних об'єктів.

Вони розібралися в тому, що це значить, і де можна застосувати знання, отримані з цим предметом. Після цього той хлопчик, про якого «всі знали», що він «безнадійний двієчник», перестав запізнюватися на математику, став нею більше займатися і його оцінки почали поліпшуватися. Так от, це тільки одне слово в одному предметі. До 9-го класу у більшості учнів таких слів влаштуватися дуже порядна кількість.

Ось яку оцінку технології навчання Л. Рона Хаббарда дав один професор з педагогіки:
«Я викладаю 14 років, і за весь цей час найпотужнішим інструментом в освіті, з яким я зіткнувся, була технологія навчання Л. Рона Хаббарда.

Успіх від застосування технології навчання на заняттях з математики привів до того, що протягом останніх п'яти років я навчав як досвідчених вчителів, так і тих, хто тільки починає кар'єру педагога, застосування інструментів та методів, які пропонує Прикладне освіту.

Після використання цієї технології результати тестів були такими гарними, що в усьому окрузі було вирішено впровадити ряд інструментів Прикладної освіти »- С. К.

«Призначення і кінцева мета будь-якого суспільства в його діяльності за рішенням проблеми освіти полягає у підвищенні здібностей, ініціативи та загального культурного рівня, і разом з цим і рівня виживання суспільства» - Л. Рон Хаббард

Іншими словами, вирішення проблеми є, і вони відомі. Залишилось простягнути руку. У Росії є групи Прикладного освіти, які готові допомогти будь-якій людині розібратися в цій технології, і яка може допомогти з впровадженням її в систему освіти.

Категорія: Загальні передумови для успішного вивчення мов | Додав: Марічка (23.08.2011)

Переглядів: 542 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz