Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 28.01.2020, 10:31
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні передумови для успішного вивчення мов [68]
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Як вивчити англійську мову » Загальні передумови для успішного вивчення мов

Що спільного у вивченні англійської мови та навчанні гри на піаніно?


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Я часто зустрічаюся з різними людьми, які вивчають англійську мову. Деякі з них вивчають англійську 5 місяців, деякі 2 роки, а інші 3 роки і більше. Іноді я запитую їх, яких результатів в англійській вони досягли. Чи можуть вони, наприклад, вільно говорити на якусь певну тему англійською. Більшість відповідає, що, якщо вони подумають, то зможуть правильно скласти пропозиції і сказати їх. Усі пропозиції вони переводять в умі з російської на англійську, після чого говорять їх. Але вільно говорити англійською вони не можуть. А, між іншим, майже всі з них вчать англійську з метою використання її на роботі, тобто там, де активно використовується розмовна навичка.
У таких випадках я запитую у людей: коли вони розраховують заговорити англійською? На що більшість відповідає, що вони навчаються лише 2 роки, а цього, на їхню думку, мало. Але насправді це не так.
Я можу з упевненістю сказати, що, якщо люди вчаться англійської з якоїсь методикою, але так і не навчилися говорити вільно хоча б на певні теми, то і в майбутньому, займаючись за цією ж методикою, вони не зможуть вільно говорити.
Чому так? Відповідь дуже проста. Щоб навчитися якомусь практичного навику, необхідно тренувати цю навичку. А дані методики це явно не мають на увазі.
Давайте розглянемо один приклад. Людина хоче навчитися грати на піаніно. Він прекрасно знає музичну теорію, розташування всіх нот на інструменті і їх і звучання. І ось він сідає за інструмент, щоб зіграти що-небудь. Чи вийде у нього правильно і красиво зіграти? Звичайно, ні. Людина не буде потрапляти в ритм, пальці її будуть плутатися і натискати не ті клавіші. У результаті нічого з цього не вийде. Але при тренуваннях поступово майстерність людини буде зростати, і скоро вона зможе грати складні твори. Але щоб досягти цієї мети, треба практикуватися. Ніяка теорія не дасть Вам практичних навичок.
Це стосується і до вивчення англійської мови. Якщо Ви в процесі навчання англійській мові, вивчаєте у великій кількості граматичні правила, то не чекайте, що в майбутньому ні з того, ні з сього Ви вільно заговорите англійською. Це не так.
При цьому варто розуміти, що основа будь-якої мови - граматика. Без належної уваги граматичним правилам людина не зможе навчитися правильно говорити англійською.
У Москві існують курси (English as a second language), спрямовані на те, щоб навчити людину думати і вільно говорити англійською. Навчання на курсах організовано таким чином, що студенти не тільки тренують практичний навик використання мови, а й засвоюють граматичні правила і нові слова відразу на заняттях. Це досягається за рахунок того, що 80% часу занять студенти спілкуються один з одним за допомогою даних слів і граматичних правил.
Дана технологія була розроблена в Чехії і довела свою високу ефективність. Завдяки такому підходу до навчання мови наші студенти досягають реальних успіхів в англійській.
Категорія: Загальні передумови для успішного вивчення мов | Додав: Марічка (12.08.2011)

Переглядів: 631 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz