Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 28.01.2020, 11:27
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні передумови для успішного вивчення мов [68]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Як вивчити англійську мову » Загальні передумови для успішного вивчення мов

Сім секретів вивчення мови. Правило №3


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

Чи знаєте ви, як вивчають мову діти? 

Основний прийом, який успішно використовують діти для освоєння рідної мови - наслідування і копіювання. Протягом кількох років діти з цікавістю і завзятістю повторюють усі почуті від оточуючих слова: «лофка» поступово стає «ложкою», а «Добле» після десятка повторень набуває форму «добре». 

Основи мови діти освоюють за період з трьох до п'яти років. 

Однак, це пов'язане ще і з тим, що вони не тільки вивчають нову для себе мову, а й формують «з нуля» всі базові мовні навички. Разом з першими вимовленими словами формуються і артикуляційний апарат, мислення, пам'ять. 

Ми ж, дорослі, маємо величезну перевагу перед дітьми в процесі вивчення іноземної мови! Ми вже знаємо, як мінімум, одну мову. У нас вже розвинені артикуляційні м'язи, мислення, образна і моторна пам'ять, слух. Якщо ми знаємо хоча б одну мову, у нас вже достатньо здібностей до освоєння інших мов. 

Єдина проблема може бути пов'язана з тим, що деякі з нас «забули», як вони вивчали свою першу мову. Почувши незнайоме слово англійською - вчиняйте як дитина! Повторіть його, «спробуйте на смак», уявіть собі значення цього слова, подивіться з цікавістю на літери, якими це слово записане. Порівняйте свою вимову з оригіналом. 

Якщо ви активно використовуєте наслідування і копіювання в процесі вивчення мови, ваші шанси на успіх потроюються!Джерело: http://lingualeo.ru/
Категорія: Загальні передумови для успішного вивчення мов | Додав: Tiana (19.02.2012)

Переглядів: 738 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz