Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 19.11.2019, 18:14
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні передумови для успішного вивчення мов [68]
Статистика

Онлайн всього: 14
Гостей: 14
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Як вивчити англійську мову » Загальні передумови для успішного вивчення мов

Технологія створення автомобіля, або Як вивчити англійську мову?


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Сьогодні я Вам розкажу про одну зі сторін курсів англійської мови, яку не видно звичайному студенту. Ви можете запитати: «Навіщо мені це треба?». Я вам відповім. Це допоможе Вам не тільки зрозуміти, як правильно вибирати курси англійської мови, а й покаже, чому багато людей на курсах стикаються з такими ж проблемами при вивченні мови, як і в школі.

Більшість людей, навчаючись у школі, потім в інституті, стикаються з різними труднощами у вивченні мови. У підсумку вони закінчують своє навчання, так і не вивчивши англійську. Деякі з цих людей кидають цю ідею, а багато хто йде на курси, сподіваючись, що там-то вони точно вивчать мову. Але, на жаль, багато хто і там стикаються з тими ж труднощами. Здавалося б, люди платять свої зароблені гроші, намагаються, витрачають час, а результат залишає бажати кращого. У чому ж справа? Чому так відбувається?

Зараз у достатку представлені різноманітні курси англійської мови. Їх так багато, що людина бажає вивчити мову стикається з проблемою вибору.Нерідко люди вибирають лідерів ринку, вважаючи, що там-то їх точно навчать. Але на ділі це не завжди так.

Давайте подивимося, хто працює викладачами на курсах англійської мови.Найчастіше це люди, які закінчили факультет іноземних мов. Тобто це ті люди, які протягом п'яти років навчалися в інституті за поглибленою програмою, рік з року відточуючи свої навики. Вони вміють думати і говорити англійською мовою без проблем. І ось така людина приходить на курси англійської мови, щоб викладати, і починає нас вчити точно так само, як вчили її. І це природно. Адже методика, за якою її вчили, є для нього ефективною. Але тут раптом викладач стикається з проблемою - результативність багатьох студентів на курсах залишає бажати кращого, вони погано вчаться і погано засвоюють інформацію. Наприкінці рівня він бачить, що більше половини групи, а то й більше, пішли з курсів. Логічно, що викладач подумає, що проблема в цих людях. Його ж вчили за цією методикою, і в підсумку він вивчив англійську мову ...

Тільки тут є одне велике «але». Чи можемо ми, як звичайні студенти, вчитися цілі дні протягом п'яти років? Звичайно, ні. А даний викладач вчить нас по такій програмі. Що ж це виходить? Щоб вивчити мову, треба закінчити інститут або ходити на курси 4-5 років або більше? Виходить, що так.

Ви можете запитати: «Але ж деякі все ж добиваються успіхів на курсах англійської». Звичайно, такі люди є. І їх багато. В основі успіхів цих людей лежить велике бажання, важка праця й велика кількість часу. Зазвичай вони навчаються саме ці 4-5 років. Є у Вас стільки часу?

Що ж у підсумку виходить? У нас є безліч методик викладання різної ефективності.
При виборі курсів англійської мови комусь може пощастити більше, а комусь менше. Хтось витратить 5 років і вивчить, а хтось так і не зможе навчитися вільно говорити англійською ... Щоб у Вас було більше уявлення про це, давайте розглянемо аналогічну ситуацію в житті.

Розглянемо виробництво автомобілів. Давно Генрі Фордом придумана система конвеєрного складання автомобілів, при якій каркас, проходячи різні стадії, поступово стає повноцінним автомобілем. На кожному етапі до каркаса монтуються різні деталі в певній послідовності, наприклад, на початку - електроніка, а потім - установка крісел. У результаті виходить автомобіль. У цьому прикладі ми бачимо технологію виробництва. Дотримуючись цієї технології, на виході ми ніколи не отримаємо трактор. У нас завжди будуть виходити тільки автомобілі.

А що буде, якщо ми проведемо аналогію методики викладання виробництву автомобілів?
Якщо немає точної технології, і, що не менш важливо, якщо ця технологія невідома, то у нас вийдуть автомобілі з різними дефектами: один буде без коліс, інший - без керма, а третій не буде мати двигуна. Причина цього - відсутність технології складання автомобіля.

                                 Виходить, що успіх ефективного навчання залежить від технології!

                                             Але чи існує така технологія в навчання англійської мови?

На щастя, так. Ця технологія була привезена з Чехії 6ть років тому і тепер доступна в Москві. Слід зазначити, що дана технологія є дуже ефективною.Це доведено більш ніж 10000 людьми, які досягли успіху.

Окремо треба сказати про наших викладачів. Всі викладачі, які працюють за цією технологією, перед тим, як почати роботу, проходять тренінг, який включає в себе:

 вивчення всіх перешкод, з якими стикається будь-яка людина в процесі освоєння будь-якого предмета;
 точні інструменти, як справлятися з кожним з них;
 вивчення основ спілкування, щоб бути в змозі просто розуміти студента;
 вивчення того, як розбирати кожен окремий елемент граматики, домагаючись розуміння і засвоєння матеріалу студентами;
 ну і головний секрет: як же допомогти людині подолати мовний бар'єр і почати говорити, не соромлячись.

Результатом такого підходу є дійсно успішно навчені студенти.

Категорія: Загальні передумови для успішного вивчення мов | Додав: Марічка (21.08.2011)

Переглядів: 664 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz