Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 19.11.2019, 15:32
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні передумови для успішного вивчення мов [68]
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Як вивчити англійську мову » Загальні передумови для успішного вивчення мов

Вчимо англійську: коли велика група - добре, а коли - погано?


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Уявіть собі - ви завжди хотіли вивчити англійську, а тут раптом бачите оголошення про те, що можна отримати грандіозну знижку на навчання!Звичайно ж, потрібно користуватися нагодою і зробити собі такий подарунок.
Проте, не можна ж робити вибір, виключно виходячи з ціни. Коли ви збираєтеся купувати таку невловиму річ, як послуга (в даному випадку - послуга з навчання вас англійської мови), варто звернути увагу ще на дуже багато різних чинників.

Сьогодні я хотіла б, щоб ви подивилися на один з таких факторів - складових вашого успіху на шляху до досягнення вашої мети: звернемо увагу на кількість людей у групі навчання англійській мові. Існує думка, що чим менше людей, тим краще. Чи завжди це так? Давайте подивимося.

Давайте зайдемо у звичайний клас. Після того, як викладач увійшов і привітався зі студентами, звичайно, може бути невелика розмова про зроблене домашнє завдання, а потім починається пояснення нової теми.Новий матеріал може даватися, наприклад, так.
«Сьогодні розглянемо з вами вживання виразів there is і there are.Подивіться на такі приклади пропозицій:

There is a book on the table. - На столі - книга.
There are two apples on the plate. - На тарілці - два яблука.

Тут ми бачимо, що порядок слів в англійських і російських реченнях не збігаються. Вираз there is відповідає російським є, наявне, знаходиться. Воно стоїть завжди на першому місці. Це дуже поширений мовний зворот. У першому реченні цей зворот вжито в однині - there is, а в другому - у множині - there are. Перше слово в обох випадках - there - зазвичай означає і перекладається як «там», але в цьому звороті воно втратило своє значення. Тому цілком правильним буде вираз:

There are many new computers there. - Там (є) багато нових комп'ютерів.
В кінці речення слово there вказує на місце розташування, а спочатку - є лише частиною звороту there is.

Припустимо, ви знаходитеся в класі і прослухали таке ось пояснення.Скажіть, чи має значення для Вас, скільки ще людей, що сидять поруч з вами, почули те ж саме? Чи вплине кількість людей у групі на розуміння вами того, що сказав викладач? Навряд чи. Розуміння вами сказаного залежить тільки від вас і від того, наскільки зрозуміло пояснює викладач.

Інша справа, якщо пояснення викладача плутані і вся група навперебій починає ставити запитання. І це перший випадок, коли кількість одногрупників починає впливати на процес навчання - більше кмітливі втрачають час.

Потім для закріплення матеріалу, зазвичай дається текст, який ви можете читати та перекладати вголос по черзі - щоб потренувався кожен. І ось тут, дійсно, починаються втрати часу. Якщо в групі займається 6 осіб, то, коли ви відповіли свою частину завдання, час іде на відповіді інших учасників.Ви стаєте стороннім спостерігачем і цей час теж можна зарахувати до втрати. Чим більше людей в групі, тим відчутніше стає втрата. Не можна стверджувати, що цей час абсолютно марний для вас. Адже ви можете слухати і можете аналізувати правильність відповідей. Але це пасивне навчання. Коли активні ви - засвоєння і запам'ятовування йде швидше.

Але що б ви сказали, якби викладач давав вам матеріал такими невеликими порціями і в такій простій і доступній формі, що ні в кого не виникає питань щодо нових тем - все ясно і зрозуміло? Що, якщо б закріплення пройденого відбувалося таким чином, що кожен бере активну участь у практичному використанні матеріалу (а не просто в розборі прикладів) решту часу уроку?

Мало того, якщо ви практикуєтеся не з єдиною людиною, яка говорить англійською, а по черзі з багатьма - ви вчитеся розуміти і швидку, і повільну мову, ви вчитеся негайно реагувати на щойно придумані і вимовлені репліки різних людей - було б це корисним часом для вас?Очевидно - так. Тому що в цьому випадку ми отримуємо «умови, близькі до бойових». Кількість людей в групі тут тільки на користь - чим їх більше, тим більш різноманітну практику можна отримати. Ви вчитеся розуміти будь-яких людей, говорити з будь-якими людьми. Велика кількість практики дійсно робить вас здатним говорити і думати англійською. Граматика і словниковий запас вростають в вас, як це сталося з рідною мовою, - стають вашим «другим я» і ви використовуєте свій навик «на автоматі».

Якщо у вас не склалося чіткого уявлення про те, як таке може бути - як можна просто пояснити граматику відразу всім, як все відразу можуть запам'ятати десяток-другий нових слів і мовних конструкцій за годину тренувань так, що назавтра вже й не доводиться відкривати зошит із записами - все досить добре утримується в пам'яті, - приходьте на уроки, які проводяться на курсах англійської мови. Ви зможете побачити, як засвоїти англійську швидко, ефективно і як можна зробити її своєю «другою рідною».

Категорія: Загальні передумови для успішного вивчення мов | Додав: Марічка (24.08.2011)

Переглядів: 588 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz