Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Субота, 29.02.2020, 01:40
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні передумови для успішного вивчення мов [68]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Як вивчити англійську мову » Загальні передумови для успішного вивчення мов

Вчимо англійську мову: скільки потрібно займатися, щоб її засвоїти?


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

Іноді можна зустріти людей, які, на перший погляд, приблизно однаково знають англійську мову. У них схожі результати тестів, подібний словниковий запас, вони знають приблизно однаковий обсяг граматичних правил ... Але коли двоє таких людей починають говорити, буває так, що один з них відчуває себе в англійському досить вільно, вибудовуючи грамотні пропозиції англійською і роблячи це без напруги , по ходу справи.А інший - напружений, робить паузи, "е-е-е»-кає і жестикулює, щоб заповнити час, поки вдасться згадати потрібні слова чи граматичні конструкції. Чому так відбувається? Можна, звичайно, поміркувати про таланти і здібності обох, проте справжня причина, яка стоїть за всім цим - елементарний брак практики.


Якщо ви прийняли рішення вивчити англійську, тобто досягти в цьому повного успіху - почати спілкуватися легко і невимушено, як усно, так і письмово, то зверніть увагу на такий нюанс. Часом, коли ви приходите на курси англійської мови, щоб удосконалити свої знання, після проходження вступного тесту ви починаєте відчувати себе недооціненим, коли отримуєте на руки результат тестування. Не робіть помилку, наполягаючи на тому, що вам потрібен більш високий рівень навчання. Почніть з того рівня, в якому відчуваєте себе абсолютно комфортно.

Це може здатися втратою часу і грошей. Однак не поспішайте з висновками, адже прийнявши неправильне рішення, можна витратити і часу, і грошей ще більше. Вирішувати в результаті вам, але подумайте ось про що.

Людям, у яких є деякі базові знання, або тим, хто раніше вивчав мову в школі без практики, варто завжди починати з самого простого. Причиною, чому вони не можуть застосовувати те, що вивчали раніше, може бути те, що початкові дані не були повністю зрозумілі. У гонитві за темпом, у спробах заощадити витрачений час і оплату за навчальні години, ми часом вирішуємо, що матеріал, який в процесі пояснень в цілому став зрозумілий, вже й так залишиться в нашій пам'яті і буде доступний, якщо потрібно буде його пригадати. І поспішаємо засвоїти нову порцію матеріалу, пишаючись своєю кмітливістю і швидкістю.

У вас, можливо, був такий досвід у навчанні англійської в школі чи в університеті, коли ви, здавалося, все розуміли і «знали» (тобто якби вас запитав хтось про це на іспиті, ви змогли б відповісти на запитання) , але ви все одно розумієте, що не можете швидко і не замислюючись використовувати те, що вивчали. Наприклад, коли ви приходите на курси англійської мови з таким багажем знань, ви можете виявити, що вам порекомендували займатися на початковому рівні. Можливо навіть на такому, де є люди, тільки приступають до вивчення англійської. Ви можете дуже турбуватися. Можливо, в цей момент ви будете дуже розчаровані і будете вимагати перевести вас на рівень вище. Але саме тут ви і здійснюєте помилку!

Спочатку не засвоївши досить добре ту базу, на якій будується мову, новий матеріал ви не засвоїте. Причина - нестача часу для практики.Незабаром після початку навчання на рівні, який, фактично, зависокий для вас, ваше прагнення до навчання швидко згасне
.

Дуже важливо, щоб Ви досить практикувалися у використанні досліджуваного матеріалу до тих пір, поки не будете робити це з легкістю, не зазнаючи труднощів. Просто пробігтися по матеріалу - недостатньо для того, щоб розвинути вашу здатності говорити. Тоді весь час, який ви витратили на ці гонки наввипередки з підручником, буде витрачено даремно.

Тим людям, у яких спочатку не було ніякої мовної практики, тим більше доведеться приділити більше часу для практичного засвоєння теоретичних знань. Якщо вже ви хочете вміти говорити англійською вільно і не замислюючись, то слід досягати цього після кожного заняття мовою.Правильніше, коли не правила залишаються у вашому розумі, але коли з'явився такий стійкий навик вживання слів і правил, коли вам не потрібно думати що і як використовувати, коли слова і фрази з'являються самі собою. Адже саме так відбувається з вами, коли ви спілкуєтеся з іншими людьми російською мовою, вірно? Англійська - це просто інша мова.Навіть більш прост
а, ніж російська. Тому можна з упевненістю стверджувати, що будь-який росянин здатний засвоїти англійську мову.Практика - ось що відрізняє «здатного» від «нездатного».

Тому якщо ви стикаєтеся з труднощами при виборі інтенсивності навчання, Вам слід обдумати, чи буде ефективний для вас той метод навчання, який ви вибираєте. 
Якщо хочете отримати в результаті навчання стійкий навик - переконайтеся, що в процесі навчання отримаєте достатню кількість реальної практики використання теоретичних знань. (В заучуванні і переказі текстів немає теорії мови, це лише окремі випадки використання теорії. Для вільного спілкування такої практики буде недостатньо, як і практики перегляду фільмів, читання книг, роботи в мультимедійних мовних навчальних програмах.)

Категорія: Загальні передумови для успішного вивчення мов | Додав: Марічка (27.08.2011)

Переглядів: 871 | Коментарі: 1 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 1

0
1 Jennah   [Матеріал]
Great hammer of Thor, that is powreuflly helpful!Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz