Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 19.11.2019, 19:26
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні передумови для успішного вивчення мов [68]
Статистика

Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Як вивчити англійську мову » Загальні передумови для успішного вивчення мов

З лексикону Європи відходить слово «іноземна мова»


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Як вивчити англійську мовуПротягом більше 50-ти років XX століття Європа повільно йшла до того, щоб стати єдиною. Для спілкування в єдиному географічному просторі потрібна мова спілкування. 

Так в Радянському Союзі таку функцію виконувала російська мова. Вона так і називалась: мова міжнаціонального спілкування. 

Європейці спробували піти іншим шляхом і придумали собі штучну мову - есперанто. Але ніхто не хотів її вивчати і нею говорити. Потім були зробити англійську мову - мовою всієї Європи. 

Але, домовившись про гасло об'єднання «Єдина Європа - різноманітні культури», прийняли рішення відмовитися від однієї мови і вивчати в школах Європи 3-5 мов: три європейських, рідну мову і, якщо є, рідний діалект. Школам Європи було рекомендовано перейти на багатомовність, що вони і зробили з 1986 року. 

Очікується, що в 2005-2006 навчальному році вивчення 3-5 мов стане законом Європи. Шанобливе ставлення до мов, насичена багатомовне середовище, велика кількість друкованої та електронної продукції, яка знижує пасивність і збільшує активність сприйняття, робить читання привабливим. 

Молода людина, що читає і пише на декількох мовах конкурентно-здатна, а значить ці види діяльності модні і престижні. З професійного спілкування молодих і сильних фахівців відходять у минуле конференції, що проводяться за допомогою усного мовлення. Отримує поширення національне і міжнародне спілкування за допомогою читання і письма.

З лексикону Європи відходить слово «іноземна мова». Сьогодні говорять про вивчення другої, третьої, четвертої мови. Вивчення мови не може проходити без письмової мови - читання і письма. Дорослі допомагають дітям, підтримують їх у засобах масової інформації. В будь-якій країні можна купити книги, газети, журнали на різних європейських мовах. Телевізійний канал кожної країни доступний на європейському телебаченні. Художні та документальні фільми демонструються на мовах оригіналу, з субтитрами на національній мові країни. Телеглядачі Європи дивляться фільм, слухають мову і читають переклад.

Такий сьогодні образ молодого європейця, що вступає в життя в новому столітті.
Категорія: Загальні передумови для успішного вивчення мов | Додав: alextivita (31.05.2012)

Переглядів: 738 | Коментарі: 1 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 1

1 Louay  
It's great to find soeomne so on the ballПошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz